Chlapci byli shledáni vinnými z vraždy Seana Sisahaye mačetou ve Wolverhamptonu

Chlapci byli shledáni vinnými z vraždy Seana Sisahaye mačetou ve Wolverhamptonu

Dva dvanáctiletí britští chlapci byli shledáni vinnými ze smrtelné mačetové vraždy dospívajícího cizince, čímž se stali nejmladšími vrahy, kteří byli ve Spojeném království odsouzeni za více než tři desetiletí.

Vrazi s dětským obličejem, jejichž jména nebyla zveřejněna, v listopadu nabourali 19letého Seana Sisahaie k smrti při šokujícím nevyprovokovaném útoku ve Wolverhamptonu. Informovala o tom BBC.

Chlapci se během procesu pokoušeli navzájem obvinit z brutální vraždy, ale porota v pondělí oba násilníky shledala vinnými, uvedl list.

Jedním z vrahů je 12letý mladík s maskou a mačetou zastrčenou v kalhotách. Policie ve West Midlands

Žalobkyně Michelle Healyová během procesu řekla výboru, že Sisahay byla bita a měla zranění na zádech, nohách a lebce – a útočníci ji zbili tak tvrdě, že kus kosti „ve skutečnosti vypadl“.

Haley řekl: „Měl různá zranění na noze, a co je nejdůležitější, utrpěl zranění od mačety, která mu vnikla do těla od zad přes žebra až po srdce.“

Očitý svědek děsivé vraždy policii řekl, že jeden z chlapců při útoku z 13. listopadu usekl Sisahaiovi nohy, zatímco druhý mu dupal na hlavu.

Sisahai byl na místě prohlášen za mrtvého.

Policejní inspektor West Midlands Damian Forrest popsal útok jako „šokující“.

„Bohužel to není první případ, který jsem vyšetřoval a který se týkal mladého muže, který přišel o život v důsledku pobodání, ale je to první, ve kterém jsem se zabýval odpovědností dvou dvanáctiletých,“ řekl Forrest. BBC.

Sean Sisahi, 19, byl zbit a ubit k smrti dvěma 12letými chlapci. Policie ve West Midlands
Rodiče Seana Sisahiho, který byl v listopadu na místě prohlášen za mrtvého. Policie ve West Midlands

„To je něco, co mě překvapilo a zůstane se mnou.“

Chlapci jsou považováni za nejmladší odsouzené za vraždu v Británii od roku 1993, kdy byli dva desetiletí chlapci odsouzeni za mučení a zabíjení mladého chlapce Jamese Bulgera, uvedly noviny.

Bulgerovi byly pouhé dva roky, když Jon Venables a Robert Thompson chlapce unesli a brutálně ho zbili – únos v nákupním centru zachytily sledovací snímky, které se nyní staly virálními.

READ  Francie slaví vítězství ve WCup, zatímco publikum fandí marockému národnímu týmu

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *