Chery pomáhá celosvětovému sportu a připojuje se k Evropě na podporu fotbalu

Lisabon, Portugalsko–(pracovní drát) – Evropská kvalifikace na mistrovství světa začala 24. března 2022. O kvalifikaci na mistrovství světa 2022 se utká několik národních týmů, včetně Itálie, Portugalska, Švédska, Rakouska, České republiky atd.

Fotbal, jako jeden z nejpopulárnějších týmových sportů na světě, podporuje ducha tvrdé práce a odvahy, díky čemuž je fotbal ve světě lingua franca přes bariéry věku, rasy a pohlaví, což je do značné míry v souladu s kulturou fotbalové značky, kterou Chery pěstuje po celém světě po mnoho let.

Chery v průběhu let úzce propojila fotbalovou kulturu s pozicí značky, firemní kulturou a společenskou odpovědností. Chery spojila vitalitu a moderní kulturní přitažlivost fotbalu se založením své mladé a současné značky prostřednictvím trvalého zájmu a investic. V Chile vyhrála UC (Club Deportivo Universidad Católica) chilskou fotbalovou ligu 2021, což z ní činí čtvrtou chilskou fotbalovou ligu v řadě.

Kromě Chile a Ekvádoru podnikla Chery řadu sportovních marketingových aktivit v Brazílii, Rusku, Argentině, Kostarice a dalších zemích posedlých fotbalem. Podle zpráv Facebookové sociální platformy Chery Auto Sweden a Portugal uspořádají v blízké budoucnosti kvíz s cílem získat nabídky, aby se mohli spojit, sdílet a navázat kontakt s fotbalovými fanoušky po celém světě. Další informace naleznete na následujících webových stránkách:

Facebook: Chery Portugal

spojení: https://www.facebook.com/cheryportugal

READ  Obhájce titulu Djokovič postupuje do čtvrtého kola Wimbledonu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.