Chcete ve svém Surface nějaký Ryzen? Říká se, že to dělá i společnost Microsoft

Přiblížit / Zdá se, že notebook Microsoft Surface x86_64 (vpravo) je připraven na aktualizaci chuti AMD spolu s obvyklými odrůdami Intel.

Podle zprávy německého zpravodajského serveru WinFutureNový notebook Microsoft Surface 4, jehož vydání je plánováno na duben, nabídne vedle sebe možnosti procesorů AMD a Intel.

S 2020 Surface Laptop 3 dostal volbu AMD pouze větší 15palcový model – menší 13,5palcová verze byla pouze Intel. Ale letos s Surface Laptop 4, WinFuture říká, že procesory Ryzen 5 4680U a Ryzen 7 4980U „Surface Edition“ – které byly mírně vylepšeny pro úzkou vertikální integraci Microsoftu – budou k dispozici také na menších 13,5palcových notebookech Surface.

Oba procesory Ryzen obsahují integrovanou grafiku Vega a očekává se, že modely Surface budou mít až 16 GB RAM a SSD až 512 GB – ačkoli zatím nejsou k dispozici žádné informace o tom, zda budou poslední dva připojeny nebo pájeny. Tyto modely Ryzen budou konkurovat procesorům Intel i5-1145G7 a i7-1185G7 Tiger Lake s grafikou Iris Plus 950; Očekává se, že modely Tiger Lake nabídnou až 32 GB RAM a 1 TB SSD.

Musíme zdůraznit, že od nynějška je to stále běžné – tyto informace jsou založeny pouze na specifikačním listu, který WinFuture říká, že obdržel od nejmenovaného dealera. Za předpokladu, že se rozšíří zvěsti, je to dobrá zpráva pro každého, kdo chce na svém novém Surface Laptop těžkou vícejádrovou práci.

READ  Funkce dárků pro členství na YouTube byla spuštěna ve středu, ale je ve verzi beta, abychom mohli začít

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *