Charitativní iniciativa „Satnik“ organizuje dary pro rodiny potřebných rodičů samoživitelů

Český televizní novinář Nora Fredericova Zahájila charitativní iniciativu s názvem Skříň (TSkříň).

Projekt byl zahájen počátkem března a již získal velký zájem veřejnosti. Skříň Přijme dary oblečení, obuvi, hraček, spotřebičů a sportovního vybavení, které budou poskytnuty rodinám s jedním rodičem v nouzi.

Dary se neomezují pouze na ty, kteří žijí v Praze. Nyní, když byla zrušena omezení pohybu mezi regiony, se ti, kteří žijí v okolních oblastech, mohou po registraci a schválení zúčastnit sběru darů.

Skříň Sídlo společnosti se v současné době nachází v Praze na adrese Karlínská kasárnaJedná se o bývalý vojenský areál, který byl nedávno používán k pořádání kulturních akcí.

Mluvčí uvedl: „V současné době nemůžeme v našem sále ukázat nebo provozovat divadlo – ale máme skvělou alternativu!

Fredrikova je známá jako dlouholetá obhájkyně nesezdaných osob a inspirovala podobnou iniciativu v Plzni nazvanou Dívky pro dívky Což také nabízí darovací skříň pro rodiny s jedním rodičem.

Česká televizní novinářka Nora Fredriková

„Myšlenka na jeho přípravu k nám přišla přibližně ve stejnou dobu, například v Praze, moderátorka pořadu České televize 168 hodin Nora Fredrikova. Když jsme zveřejnili informace, které jsme připravovali, podobná skupina žen z Kontaktovala nás Plana, která chtěla pomáhat ve svém okolí. Zakladatelka Marketá solidarityekanová řekla: Je úžasné vidět vlnu solidarity, která v těchto těžkých dobách stoupá zdola.

Fridrichková rovněž pracuje na tom, aby dětem poskytla notebooky a elektroniku pro distanční vzdělávání, jakož i partnerství s donáškovými službami pro jednotlivce.

Rodiny s jedním rodičem, které chtějí získat dar, se musí nejprve zaregistrovat Skříň Kontaktem [email protected]

Dary budou přijímány v pátek a sobotu od 10:00 do 19:00 v Karlínských kasárnách, které najdete na Prvním pluku 20/2, Praha 8 a lze je získat na čísle 735642792.

READ  Evropský parlament eskaluje českého předsedu vlády kvůli střetu zájmů

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *