Changhong Europe ztrojnásobí tržby v roce 2020

Changhong Europe ztrojnásobí tržby v roce 2020

Evropa Je to hlavní trh pro vývoj Changhongu mimo jeho hlavní základnu. Vyrobeno v „zkráceném čase přepravy“ S‘-čchuanElektrické spotřebiče pro domácnost určené pro více zemí Evropa Changhong Europe Electric Electric Tiger Wu, generální ředitel společnosti Changhong Europe Electric, uvedl, že nám pomůže v urychlení expanze trhu. V minulosti trvalo cestování produktů Changhong více než 45 dní Guangdong Kraj do Praha V Česká republika Při odeslání jako námořní přeprava. Nyní, s CRE, tranzit z Čcheng-tu na Praha Do 13 dnů. Potřeby trhu a výroby lze lépe uspokojit výrazně zlepšenou účinností odezvy.

„Changhong Express“ od CRE Corporation, se 41 plnými kontejnery domácích elektrických spotřebičů vyrobených v roce S‘-čchuan‚, levá Čcheng-tu běh 6. ledna A dostal jsem se do Duisburgu dovnitř Německo běh 24. ledna. Jedná se o první takový pohyb zboží po podpisu smlouvy s CRE v roce Čcheng-tu A Čchung-čching.

V tuto chvíli Changhong odesílá kompletně sestavenou ledničku a další zařízení, stejně jako desky s obvody a jednotky IoT, mimo jiné zařízení, na Evropa Prostřednictvím CRE uspokojit rostoucí poptávku na evropském trhu i potřeby tam umístěných výrobců a poskytnout spolehlivou podporu pro další rychlou expanzi tohoto trhu. Changhong současně integruje evropské zdroje, buduje platformu logistických služeb a vrací evropské automobilové díly Čcheng-tu Prostřednictvím CRE Auto Service a dalších výrobců v Čína. Wu poznamenal.

Changhong Europe Electric se sídlem v Nimburku, Česká republika„Je největším čínským výrobním závodem v zemi. Televizory s plochou obrazovkou, které se tam vyrábějí, vstoupily na mnoho evropských trhů a již si získávají velký podíl na domácím trhu. Vzhledem ke škodlivým účinkům na tradiční metody od příchodu COVID-19 se CRE stala důležitým plynovodem.

Inovace CRE v oblasti logistiky a skladování se rozšiřuje o inovace v obchodních modelech. Yang JinZástupce generálního ředitele Sichuan Changhong Electric a vedoucí externího obchodu řekl: „ China Railway Express (Čcheng-tuČchung-čchingPomůže zajistit stabilitu regionálního průmyslového řetězce a dodavatelského řetězce, umožní plný rozsah vlivu velikosti mezinárodních uzlů a katalytického účinku na průmysl a obchod, přičemž bude hrát důležitou roli v rychlé transformaci. Čcheng-tu A Čchung-čching Ze zadního sedadla otočte Čína Makroekonomie má být jedním z „středisek brány“ a ústředním hráčem v ekonomické budoucnosti země. Logistický kanál zřízený společností China Railway Express (Čcheng-tuČchung-čchingOčekává se, že posílí globální systém dodavatelského řetězce společnosti Changhong. Do budoucna plánuje Changhong využít Čcheng-tuČchung-čching Dodavatelský řetězec neustále rozšiřuje svou přítomnost na evropském trhu a slouží evropskému zpracovatelskému sektoru. „

READ  Investice vyžadují stabilitu a předvídatelnost finančního rámce - Diplomatická Bukurešť

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1478114/1.jpg

Zdroj: Changhong Europe

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *