Čeští operátoři akceptují podmínky Primy

Zatímco O2 stále trvá ve sporu se skupinou Prima o náklady na provoz jejích televizních kanálů, zdá se, že ostatní operátoři na jejich požadavky přistupují.

Telly například vydalo prohlášení, ve kterém říká, že bylo „nakonec nuceno přijmout požadované podmínky“. Proto musela upravit ceny a od 1. března začala připravovat omezení reinzerce „ačkoliv se nám taková situace nelíbí a nikdy bychom ji dobrovolně nepřijali“.

Mezitím Vodafone a T-Mobile údajně souhlasili s podmínkami Primy. Mezi ně patří zákaz přetáčení obsahu a reklam na kanálech Prima.

Obsahová manažerka O2 TV Anna Lenerová k aktuální situaci uvedla: „O2 nepovažuje jednání za definitivně ukončená. Hlavní snahou je chránit všechny zákazníky, kteří využívají IPTV vysílání. Z tohoto důvodu považuje O2 podmínky diktované FTV Prima za přehnané a nereálné.

„Omezení sledování se postupně dotkne všech společností poskytujících IPTV na českém trhu a tím i všech zákazníků. Rádi bychom jim také poděkovali za neuvěřitelnou podporu na našich sociálních sítích a na všech profilech Primy. Je to pro nás velká motivace. Posiluje nás to v tom, že jdeme jedinou správnou cestou.

READ  Čeští vědci pomáhají udržitelné produkci manga v Kambodži

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.