cesta kolem světa ‚; Zde je kompletní rozvrh a další informace

Ve čtvrtek 23. září měl Shawn Mendes pro své fanoušky připravené překvapení. Zpěvák oznámil své světové turné, což je dobrá zpráva pro všechny, kdo čekali na „Wonder“, na svých sociálních sítích. Prohlídka měla název Wonder: World Tour.

Turné oslavuje výročí jeho čtvrtého alba Divy, která vyšla v prosinci loňského roku. Kolo má celkem 64 termínů.

Oznámil Shawn Mendes Wonder: World Tour

Turné je naplánováno na začátek z dánské Kodaně 14. března 2022. Poté bude zahrnovat různé části Evropy, jako je Švédsko, Norsko, Německo, Polsko, Rakousko, Maďarsko, Itálie, Česká republika, Belgie, Nizozemsko, Francie, Švýcarsko , Španělsko, Portugalsko a Spojené království.

USA zápas má začít od června a potrvá do října. Prohlídka skončí v Newarku v New Jersey.

Vstupenky na European Tour jsou připraveny k rezervaci 29. září. Uživatelé American Express a First Access si budou moci rezervovat vstupenky den před zahájením předprodeje pro ostatní. Vstupenky na americkou část turné se otevřou 7. října.

Mendes oznámil, že turné bude hostit speciálního hosta, královskou princeznu pro evropský segment. Pro první úsek stanice v Severní Americe je speciálním hostem Dermot Kennedy a poté Tate McRae.

The stehy Umělec vyjádřil své štěstí touto spoluprací a tweetoval: „Jsem velmi šťastný, že budu moci cestovat se všemi těmito úžasnými lidmi,“ a prozradil podrobnosti o rezervaci vstupenek.

Fanoušci také nahlédli na cestu kanadského zpěváka při psaní alba prostřednictvím dokumentu. Shawn Mendes: O divech, který byl vydán na Netflix v listopadu loňského roku. Album získalo do značné míry pozitivní recenze a debutovalo u čísla jeden v USA a Kanadě. Název alba je stejný tetování, Wonder, který dostal pravou ruku.

Osobní poznámka, vztah Shawna Mendese s Camilou Cabello je pravidelně součástí titulků. Oba žehná svým fanouškům příspěvky plné lásky na sociálních médiích.

READ  Celkový počet případů COVID-19 se na olympijských hrách v Tokiu zvýšil na 71

Získejte nejnovější Novinky ze zábavy Z Indie a celého světa. Nyní sledujte své oblíbené televizní celebrity a televizní aktualizace. Republic World je vaším cílem na jednom místě Bollywoodské novinky. Sledujte nás ještě dnes a zůstaňte v obraze s nejnovějšími zprávami a titulky ze světa zábavy.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.