Českých 5 RBI odchází dvojité výtahy Divoké věci ve střední hře

Českých 5 RBI odchází dvojité výtahy Divoké věci ve střední hře

27. května 2023 – Frontier League (FL) – tisková zpráva Washington Wild Things

Washington, Pensylvánie – Věci Washington Wild dokončili svůj comeback vyřazením v dalších směnách na cestě k vítězství 13-12 nad Tri-City Valleycats. Byl to neúprosný návrat týmu na hřiště a v sobotu večer.


Andrew Cech byl ten, kdo dnes večer udělal kouzlo pro Wild Things, když jel v pěti ze tří zásahů a ukončil noc.

Na začátku této hry se Valleycats rozmáchli, protože Valleycats zaznamenali osm běhů v prvních dvou směnách.

Po pár procházkách a singlu Wagner LaGrange naložil základny do středu pole ve spodní části první směny, Tristan Peterson šel, aby přivedl domů první jízdu Wild Things. Cech a Anthony Brocato se poté spojili s míčem, aby přivedli další dva běžce přes misku, aby z toho byla hra na jeden běh.

Navzdory snahám Divokých věcí na talíři drželi Valleys nohu na plynu. Jackson Hallmark zasáhl tříbodový homer a Carson McCusker zasáhl sólovou střelu. Na konci druhé směny to byl míčový zápas 8-3 a Wild Things byly těžké.

Ale pro Wild Things nebylo vše ztraceno, protože ve třetí a čtvrté směně skórovali pět nájezdů během pěti zásahů, z nichž dva měl na svědomí Čech.

Vzhledem k tomu, že nadhazování dominuje, bude návrat Wild Things v plné síle. Zach Blankenship, Andrew Mitchell a Arison Perez se spojili a nahodili tři směny k vyřazení, nedovolili žádné nájezdy, dva udeřili a vzdali jen jeden zásah.

Rozžhavená noc u plotny neskončila: Wagner LaGrange poslal singl přes plot na levém hřišti a Robert Chaika trefil double na dvě kola a vyrovnal zápas na 11:11.

READ  Thomas Machak: 5 věcí o dubajském soupeři Novaka Djokoviče | ATP Tour

Bullpen bude dominovat, když Christian James přišel a hodil bezbodový fram v osmém. Ve spodní části osmého místa, bez outů a běžec na druhém místě, měl Andrew Check hvězdnou noc na talíři s tvrdě zasaženým singlem RBI uprostřed, aby zlomil remízu a dal Wild Things jednu. – Běh ve vedení.

Valleycats vyrovnali zápas na 12:12 singlem RBI ze středu pálky od pravého hráče v poli Carsona McCuskera s Wild Things na výsledkové tabuli. Divoké věci nedokázali dostat ani jeden přes talíř ve spodní části deváté.

Lucas Young zavřel věci v dalších směnách. Andrew Cech zakončil svou působivou noc s RBI-double, aby se tak stalo.

Poslední zápas víkendové série pro Wild Things je naplánován na neděli proti Tri-City Valleycats v Wild Things Park. První hřiště bylo nastaveno na 17:35

• Diskutujte o tomto příběhu na nástěnce Frontier League…

Názory vyjádřené v této publikaci jsou názory organizace, která ji vydává, a nemusí nutně odrážet myšlenky nebo názory OurSports Central nebo jejích zaměstnanců.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *