Český trenér říká, že budeme obtěžovat Holanďany

Česká republika se postaví proti nežádoucímu odporu Holandsko Trenér Jaroslav Silhavy v sobotu uvedl, že tvrdě pracoval a v neděli se pokusil zaútočit na střet finále Euro-16-16.

Po pátečním tréninku záložníka neplánovaně mohou být čeští hráči bez kapitána Vladimíra Taridy. Sylhavi řekla, že Tarida v sobotu netrénovala a její kondice na zápas byla na pochybách.

„Pracujeme efektivně jako tým a staneme se pro ně nežádoucím nepřítelem,“ řekl Sylhavi Holandsko. „Chceme je překvapit.“

„Nemůžeme se bránit. Musíme jít kupředu a vyhrožovat nepříteli. Opravdu se musíme soustředit.“

Češi se museli vypořádat s letem do Bukabestu zpožděným technickou závadou na dveřích letadla, která je v sobotu přinutila trénovat v Praze, než odletěli do Maďarska na nedělní zápas v Puskas aréně.

Silhawi – který vidí, jak jeho energická stránka tlačí a krade majetek pro příležitosti protiútoků – řekl, že tým je nyní více zaměřen na zápas než na zpoždění a že Anton Barak je kandidátem, který v případě potřeby nahradí Taridu.

„Byl to malý problém, ale jednali jsme rychle a přišli jsme s řešením,“ řekl Sylhavi. „Udělali jsme vše, co jsme mohli. Nyní se soustředíme na zítřek.“

Češka, která skončila ve své skupině na třetím místě, čelí střelbě ve všech válcích nizozemského týmu, který svou divizi zakončil vynikajícím rekordem a v prvních třech zápasech turnaje vstřelil nejvíce gólů za všechny týmy.

Silhawi však očekává velkou podporu od tisíců Čechů, včetně obránce Johna Borila, který dostal trest na jeden zápas poté, co ve skupině získal dvě žluté karty.

„Hrajeme fotbal pro fanoušky a doufám, že na stadionu bude bouřlivá atmosféra,“ řekl Sylhavi. „Prostě jsme si toho všimli.

„Holanďané jsou velmi tvrdými nepřáteli.“ Jsou oblíbenými hráči, ale jde o hru a může se stát cokoli. “

READ  "Neexistují žádné pořady ani při negativním testu vlády," uvedl český ministr zdravotnictví

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.