Český sládek zvládne lepenkový systém

Český výrobce piva Beauvoir Clock se stal prvním osvojitelem nové lepenky, která by zvládla systém navržený tak, aby pomohl malým pivovarům a výrobcům nealkoholických nápojů přilákat u spotřebitelů pocit udržitelnosti. Komercializace je součástí designu likéru o objemu 500 ml (17 uncí) Smurfit Kappa Špičková produktová řada. Top Clip je papírovou alternativou k plastovým kompresním filmům používaným k vytváření chladných multi-sáčků. Tento obalový systém, navržený pro malé firmy a značky, přichází po loňském vysokorychlostním motoru společnosti Smerbit Kappa, který je určen pro velké, objemné pivovary a výrobce nealkoholických nápojů. Nyní doplňuje špičkové portfolio špičkových řešení Smurfit Kappa pro špičkový klip a zajišťuje, že je vhodný pro nápojové společnosti všech velikostí.

„Jako společnost jsme hrdí na to, že při výrobě našich piv používáme pouze ty nejkvalitnější materiály,“ říká Geek Andre, generální ředitel společnosti Beaver Watch. „Chceme zajistit tuto kvalitu v našem podnikání, zatímco řešení Top Clip společnosti Smerbit Kappa nabízí novou udržitelnou alternativu a zároveň přináší lepší spotřebitelské i obchodní zkušenosti. Plníme také naše závazky v oblasti životního prostředí.“


Trend zvládnete čtením více o pěstování lepenky
Špičková technologie klipů od společnosti Smurfit Kappa je jednou z možností manipulace s lepenkou, která se v poslední době dostala na trh. Mnoho jich bylo popsáno
Obalové světy Balíček obsahuje zprávu o inovacích produktů Expo. Klikněte sem a přečtěte si o mnoha technologiích odhalených v odkazech Pack Expo, měli byste se posunout dolů.

Coca Cola Co. Největší položkou na kartonu je schopnost zpracovávat PW známé aplikace, ačkoli tato aplikace je testem regionálního trhu, nikoli globálním vydáním.


Společnost Smerbit Kappa nyní představila kompletní řešení včetně automatizace pro každý tvar a velikost chladírenské společnosti, která bude klíčovým atributem, který pomůže různým značkám dostat se z nejlepšího klipu. Tímto procesem nyní společnost Smurfit Kappa prokázala své odhodlání dodávat špičkovou svorku velkým globálním značkám, které potřebují vysokorychlostní stroje a likéry.

READ  Nové prověřování zahraničních investic v České republice

S o 30% menší uhlíkovou stopou než spotřebitelské balení s kompresním obalem je horní klip bez plastů a 100% obnovitelný, recyklovatelný a biologicky odbouratelný. Vzhledem k tomu, že je vyroben z méně materiálů a nevyžaduje lepidlo, je Top Clip výrazně stabilnější než řešení balení pro stejné účely, která byla nedávno uvedena na trh, a nabízí prémiovou spotřebitelskou zkušenost s dobrými obchodními příležitostmi.

„S potěšením nabízíme svým zákazníkům inovativní a konzistentní obalová řešení s hodinkami Beaver Watch,“ řekl viceprezident společnosti Smerbit Kappa Europe. Říká inovace a vývoj Arco Bergenbosch. „Ať už jste malá nebo velká nápojová společnost, existuje verze Top Clip, která vyhovuje vašemu podnikání.“

Oznámením je, že hlavní klip, který je již k dispozici u jiných značek ve Velké Británii a Nizozemsku, bude nyní navíc k dispozici spotřebitelům na českém, polském a slovenském trhu.

Horní klip je součástí Smurfit Kappa Vynikající balení Planet„Portfolio inovativních obalových řešení navržených tak, aby bylo vysoce udržitelné a vždy vyrobené z obnovitelných a recyklovatelných surovin.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *