Český senát říká Josephu Wuovi, aby navštívil pražské fórum

  • Lin Xia-I / Zaměstnanecký reportér

Český senátní výbor ve středu přijal usnesení na podporu spolupráce s Tchaj -wanem v oblasti inovací, obchodu a investic, včetně pozvání ministra zahraničí Josepha Wu () na středeční a čtvrteční fórum v Praze. Oznámilo to včera ministerstvo zahraničí.

Wu obdržel pozvání a pověřil Tchaj-pejskou ekonomickou a kulturní kancelář v Praze, aby provedla opatření, řekl Remussen (陳立國), generální ředitel ministerstva pro evropské záležitosti, který s ministerstvem brzy sdělí další podrobnosti.

Rezoluce uvítala návštěvu delegace vedené ministrem národní rozvojové rady Kung Ming-hinem (龔明鑫) a ministrem pro vědu a technologii Wu Chung-sangem (T政政 by) v České republice koncem tohoto měsíce, řekl Chen.

Fotografie pořízena živě z ministerstva národní obrany

Skupina vládních úředníků a zástupců podniků navštíví příští týden od středy do října Česko, Slovensko a Litvu s cílem prozkoumat obchodní příležitosti. Navštívit můžete až 30.

Rezoluce vyzvala českou vládu, aby cestu využila k posílení spolupráce s Tchaj -wanem v oblastech, jako je cestovní ruch, umělá inteligence, informační a komunikační technologie, kybernetická bezpečnost, zelená energie a elektrická vozidla a související dodavatelské řetězce.

Rezoluce vyzvala českou vládu, aby pomohla Tchaj -wanu vyjednat bilaterální investiční dohodu s Evropskou unií, řekl Sen a poděkoval Praze za její silnou podporu.

Komentáře budou neutrální. K článku si ponechte relevantní komentáře. Poznámky obsahující urážlivý a obscénní jazyk, osobní útoky nebo propagační akce budou odstraněny a uživatel bude zablokován. Konečný výsledek bude podle uvážení Taipei Times.

READ  Příznivci Sparty Praha nabádají Rangers, aby ‚chodili zodpovědně‘ na turné, když fanoušky českého klubu provází

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.