Český senát říká Josephu Wuovi, aby navštívil pražské fórum

  • Lin Xia-I / Zaměstnanecký reportér

Český senátní výbor ve středu přijal usnesení na podporu spolupráce s Tchaj -wanem v oblasti inovací, obchodu a investic, včetně pozvání ministra zahraničí Josepha Wu () na středeční a čtvrteční fórum v Praze. Oznámilo to včera ministerstvo zahraničí.

Wu obdržel pozvání a pověřil Tchaj-pejskou ekonomickou a kulturní kancelář v Praze, aby provedla opatření, řekl Remussen (陳立國), generální ředitel ministerstva pro evropské záležitosti, který s ministerstvem brzy sdělí další podrobnosti.

Rezoluce uvítala návštěvu delegace vedené ministrem národní rozvojové rady Kung Ming-hinem (龔明鑫) a ministrem pro vědu a technologii Wu Chung-sangem (T政政 by) v České republice koncem tohoto měsíce, řekl Chen.

Fotografie pořízena živě z ministerstva národní obrany

Skupina vládních úředníků a zástupců podniků navštíví příští týden od středy do října Česko, Slovensko a Litvu s cílem prozkoumat obchodní příležitosti. Navštívit můžete až 30.

Rezoluce vyzvala českou vládu, aby cestu využila k posílení spolupráce s Tchaj -wanem v oblastech, jako je cestovní ruch, umělá inteligence, informační a komunikační technologie, kybernetická bezpečnost, zelená energie a elektrická vozidla a související dodavatelské řetězce.

Rezoluce vyzvala českou vládu, aby pomohla Tchaj -wanu vyjednat bilaterální investiční dohodu s Evropskou unií, řekl Sen a poděkoval Praze za její silnou podporu.

Komentáře budou neutrální. K článku si ponechte relevantní komentáře. Poznámky obsahující urážlivý a obscénní jazyk, osobní útoky nebo propagační akce budou odstraněny a uživatel bude zablokován. Konečný výsledek bude podle uvážení Taipei Times.

READ  Království pro kolos - Bushwick Daily

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *