Český sci-fi film ‚Restore Point‘ získal distribuční smlouvy v Cannes

Český sci-fi film ‚Restore Point‘ získal distribuční smlouvy v Cannes

Český sci-fi film bod obnovy (Bod obnovy) podepsala na letošním filmovém festivalu v Cannes distribuční smlouvy na několika světových trzích. bod obnovy Vybráno jako jedna z kategorií Fantastic 7 na filmovém trhu v Cannes, což je průmyslová událost pořádaná společně s každoročním filmovým festivalem, kde nadcházející projekty hledají distribuční smlouvy.

odráží bod obnovy, distributor XYZ Films uzavřel smlouvy o distribuci filmů prostřednictvím Blaine v Německu a Švýcarsku, The Jokers ve Francii, Nonstop na skandinávských územích a Umbrella v Austrálii a na Novém Zélandu. XYZ Films také hledá distribuční smlouvu pro film ve státech.

Produkoval John Calista a režíroval Robert Hlos. bod obnovy 2041 je sci-fi hra odehrávající se v Praze, kde jsou lidé jako počítače, které lze po smrti zálohovat a obnovit. Film sleduje detektiva (Andrea Mohilova), který se snaží vyřešit násilnou vraždu páru po jedné z obětí (ZátobekVáclava Neužila ml.) byl vzkříšen. Dále hrají Matěj Hádek, Milan Ondrík a Karel Dobrý.

Místní média srovnávala Blade Runner Když minulý měsíc vyšel první teaser filmu. Sci-fi není v tamním průmyslu běžným žánrem; Producenti bod obnovy Jejich film je považován za první český sci-fi film po 40 letech.

bod obnovy Natáčelo se po celé české metropoli a dvě desetiletí probíhalo v digitální postprodukci. Pro výrobu byly použity lokality v centru města včetně Národního muzea, Náměstí republiky, Petruského náměstí a Jungmannova náměstí.

Tvůrci použili některé z nejdytopičtějších brutalistních architektur v Praze, včetně Obchodního domu Kotva a Ústřední budovy telekomunikací v Praze 3, která je v blízké budoucnosti připravena k demolici.

bod obnovy Je součástí nové řady mezinárodních žánrových projektů společnosti XYZ Films Visions s funkcemi jako kalkulačkaPsychologický thriller s Christinou Hendricksovou v hlavní roli v plamenechPákistánsko-kanadský horor režiséra Jarrara Khana.

„To, co říkáme s novým štítkem Visions, je, že bez ohledu na to, jak XYZ nadále roste a mění se, nikdy se nenecháme ztratit ze zřetele ke svým kořenům,“ říká Todd Brown, prezident mezinárodních akvizic společnosti XYZ Films. Tisková zpráva.

READ  Čas spuštění Billy Jean King Cup, televizní kanál a živý přenos

„Prostřednictvím této nové iniciativy agresivně vytváříme prostor pro naši příští generaci talentů, aby zazářila, a vytváříme prostor jak pro nové talenty, tak pro hlasy, které chtějí vyzvat a předefinovat samy sebe.“

bod obnovy V Česku jde do kin od 23. září. Mezinárodní data vydání TBA.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *