Český romský kickboxer Vaklov Sivák opět vítězí a podruhé vyhrál titul International WAKO Pro

V Liberci v České republice včera večer vyhrál romský kickboxer Vaglav Sivák Mezinárodní pás s nejvyšší odměnou jako mistr světa. Světová asociace kickboxerských organizací (WAKO) Pro soutěž v kategorii do 65 kg. Získal více bodů než jeho rival Fouad Džibuti.

Byl to jeden z nejsledovanějších galavečerů bojových umění.“Noc válečníků 4Sivák závodí poprvé od dubna, protože se zotavuje z nepříjemného zranění ruky.

„Děkuji vám všem, jsem moc rád, že jste všichni přišli. Takovou šanci soutěžit v České republice mít nebudu,“ řekl Kickboxer po vítězství v turnaji a poděkoval organizaci Knight of Warriors. Konkurenční i v těchto těžkých časech COVID-19 zvyšuje úmrtnost.

Řekl, že jeho budoucí plány jsou soutěžit v zahraničí. Sivak ovládl všech pět kol a je nyní druhým mistrem světa WAKO Pro ve věku 22 let.

Video

Sivák naposledy nastoupil na hřiště jako slavný asijský hráč v dubnu mistrovství Hostil první historické turné po České republice. V prvním kole porazil římskou bojovnici Marion-Florian Chore.

V roce 2019 se Sivak ve svých 20 letech stal mistrem světa v turnaji WAKO. Koncem roku 2020 se stal také národním mistrem České republiky v klasickém boxu.

READ  Cesia umožňuje svým státním příslušníkům, kteří byli očkováni ve třetích zemích, požádat o pas očkovací látky EU Govt-19

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."