Český princ Lopkovich vstupuje do světa NFT

Královská rodina z České republiky pomocí NFT pomáhá obnovit své historické vlastnosti a rozsáhlou sbírku umění.

Klasická rodina Lopkovichů NFT plánuje aukce Certifikáty digitální obnovy pro jejich historické vlastnosti a cennou sbírku umění. Kromě rozdávání nefungálních žetonů plánuje princ William Rudolf Lopkovich příští měsíc konferenci v Lopkovichově paláci v Praze.

Podle sedmadvacetiletého prince nemá rodina žádné veřejné prostředky. Tato místa a objekty jsou navíc považovány za národní poklady a nemohou být uvedeny do prodeje bez souhlasu vlády.

Zadejte použití NFT. „Můj otec někdy říká, že jsem nejbohatší chudí lidé na světě. Ukážeme vám některé oblasti, které je třeba obnovit,“ řekl Lopkovich.

Mladý český princ věří, že budoucnost jsou NFT. „Vidím NFT jako novou hranici,“ řekl Lopkovich. Také říká, že tato nová iniciativa je prostředkem pro zapojení mladšího publika.

Jak bylo uvedeno výše, se sbírkou NFT se uskuteční konference o NFT. Lapkovich pozval mnoho umělců, aby prodali NFT s polovinou výtěžku na restrukturalizaci.

NFT vstoupily za poslední rok téměř do každého odvětví. Neexistuje žádné vzdělání od sportu a módy po hudbu a nemovitosti. S těmito průlomovými kolekcemi je vytváření metawarů velmi reálné.

Dokonce i některé z předních světových aukčních domů jsou v šílenství NFT. Christie nedávno oznámila „vzácnou“ NFT sbírku body art a curio karet. Přestože Lopkovichovým majetkem nejsou velká muzea, jsou podobná velkým firemním sbírkám. Britské muzeum ve Velké Británii nedávno plánovalo vstoupit do prostoru NFT s japonskou umělkyní Katsikikou Hokusa.

Světoznámé ruské státní muzeum Ermitáž navíc spustilo v Binance vlastní sbírku NFT. Jak se NFT stanou hlavním proudem, adopce od hlavních kulturních institucí bude pokračovat.

Odmítnutí

Všechny informace na našich webových stránkách jsou publikovány v dobré víře a pouze pro obecné informační účely. Jakékoli kroky, které čtenář učiní na základě informací nalezených na našich webových stránkách, jsou výhradně na jejich vlastní riziko.

READ  David Moyes: Aspirace, vliv Leeds United a našich českých hráčů

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.