Český olympijský výbor požaduje, aby MOV změnil název země na Česko

Český olympijský výbor požaduje, aby MOV změnil název země na Česko

Udržujte olympijské zprávy zdarma

Podpora insidethegames.biz za 10 liber

Téměř 15 let, Uvnitř games.biz Nebojácně v popředí toho, co se děje v olympijském hnutí. Jako první webová stránka, která není umístěna za paywall, jsme zpřístupnili zprávy o Mezinárodním olympijském výboru, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a dalších významných událostech pro každého.

Uvnitř games.biz Vybudovala si celosvětovou reputaci pro své zpravodajství a šíři svého pokrytí. Pro mnoho našich čtenářů z více než 200 zemí a území z celého světa je tento web důležitou součástí jejich každodenního života. Ping našeho bezplatného denního e-mailového upozornění, zasílaného 365 dní v roce v 6:30 britského času, přistane v jejich schránce stejně důvěrně jako jejich první šálek kávy.

I v nejhorších dobách pandemie COVID-19, Uvnitř games.biz Udržuje své vysoké standardy v každodenním hlášení všech zpráv z celého světa. Byli jsme první publikací na světě, která se zabývala hrozbou koronaviru, jíž čelí olympijské hnutí, a poskytla bezkonkurenční pokrytí pandemie.

Jak se svět začíná vynořovat z krize COVID, Uvnitř games.biz Rád bych vás pozval, abyste nám pomohli na naší cestě financováním našeho nezávislého tisku. Vaše základní podpora znamená, že můžeme i nadále podrobně informovat o olympijském hnutí a událostech, které jej utvářejí. Znamená to, že naše webové stránky můžeme zpřístupnit všem. Loni si ji přečetlo téměř 25 milionů lidí Uvnitř games.bizDěláme z nás největší zdroj nezávislých zpráv o tom, co se děje ve světovém sportu.

Každý příspěvek, velký nebo malý, nám pomůže udržet a zlepšit naše globální pokrytí v nadcházejícím roce. Náš malý a oddaný tým byl v loňském roce velmi zaneprázdněn, když se týkal přeložených olympijských a paralympijských her v Tokiu, což byla bezprecedentní logistická výzva, která natáhla naše napjaté zdroje až na hranici možností.

READ  Bliskova ukazuje do ringu jako český exit ve třetím kole

Zbytek roku 2022 nebude o nic méně rušný nebo náročný. Měli jsme zimní olympiádu a paralympiádu v Pekingu, kam jsme vyslali tým čtyř reportérů, Hry Commonwealthu v Birminghamu, Letní světovou univerzitu a Asijské hry v Číně, Světové hry v Alabamě a několik mistrovství světa. Navíc má Katar samozřejmě mistrovství světa ve fotbale.

Na rozdíl od mnoha, Uvnitř games.biz Čtení je dostupné pro každého, bez ohledu na to, kolik si může dovolit zaplatit. Děláme to proto, že věříme, že hra patří všem a každý může číst informace bez ohledu na svou finanční situaci. Máme povinnost sdílet informace s co největším počtem lidí, zatímco ostatní se snaží z těchto informací finančně těžit. Čím větší bude počet lidí, kteří budou mít přehled o globálních událostech a budou rozumět jejich dopadu, tím transparentnější budou sporty.

Podpěra, podpora Uvnitř games.biz Za 10 liber – trvá to jen minutu. Pokud můžete, podpořte nás pravidelnou částkou každý měsíc. Dík.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *