Český maloobchodní růst v červnu zpomaluje

Regionální dnes

Pondělí 9. srpna 2021, 10:10

České maloobchodní tržby v červnu rostly pomalejším tempem, ve čtvrtek ukázala data Českého statistického úřadu (ČSÚ) se sídlem v Proc.

Maloobchodní tržby v červnu meziročně zrychlily o 7,1% po květnovém růstu o 7,3%. Na neupravené bázi vzrostly maloobchodní tržby v červnu o 7,2%. Maloobchodní tržby v červnu meziměsíčně vzrostly o 0,6%, bez automobilového obchodu.

Tržby z prodeje nepotravinářského zboží vzrostly o 0,1% a tržby z potravin vzrostly o 0,4%. Prodeje pohonných hmot vzrostly o 3,7%. Ve druhém čtvrtletí maloobchodní tržby vzrostly sezónně meziročně o 7,2%, meziročně o 8,1% více.

Podpořte budapešťský obchodní deník

Udělat časopis hodný jména je drahá záležitost. 27 let vám obchodní zprávy ve spolupráci s vydavateli, redaktory a reportéry Budapest Business Journal poskytovaly spolehlivé informace, pravdu, přesnost a beze strachu a laskavosti.

Novinové společnosti po celém světě bojovaly s hledáním obchodního modelu, který by jim umožňoval nadále vynikat, aniž by byl ohrožen jejich výkon. V poslední době někteří lidé testovali myšlenku zapojení svých nejdůležitějších partnerů, svých čtenářů.

Stejnou příležitost chceme nabídnout i našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli zajistit kvalitní obchodní deník, který potřebujete. Stiskněte naše tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, jak často a jak často nám budete své příspěvky posílat.

READ  Dánsko a Česká republika usilují o olympijské kvóty pro Paříž 2024

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.