Český horolezec sdílí rychlý vzestup Tchaj -wanu na YouTube Taiwan News

Taipei (Taiwan News) – Člen Czech Beast Runners Peter Novotny strávil dva dny dokončováním výletu do druhé severní části centrálního pohoří Tchaj -wanu a nahráním svého dobrodružství na kanál skupiny YouTube, aby se podělil o krásu Tchaj -wanu.

Novotný a tchajwanský horolezec Ku Ming-cheng (明政) dříve strávili čtyři a půl dne výstupem na třetí jižní část centrálního pohoří Tchaj-wanu během letošních hřbitovních prázdnin. Dokončení treku obvykle trvá 10 dní až dva týdny.

Novotny tentokrát dokončil další počin tím, že za dva dny vylezl na druhý severní úsek, což u ostatních horolezců obvykle trvá čtyři dny. Jeho video záznam získal mnoho ocenění.

Jeden uživatel řekl: „Používali jsme to pět dní, ale Beast Runner to trvalo dva dny …“

Další řekl: „Prostřednictvím vaší kamery vidíme ty nejkrásnější scenérie, jaké jsme kdy viděli.“

Další kritici mu připomněli, že vzhledem k tomu, že alpské prostředí je nepředvídatelné, měl by se soustředit na bezpečnost a při hledání rychlosti neriskovat svůj život.

Novotného manželka Eva Lobo uvedla, že většina horolezců zaměřuje své cesty na 100 vrcholů Tchaj -wanu, z nichž čtyři se nacházejí v divizích. Většina lidí potřebuje na dokončení této stezky alespoň čtyři dny, kromě klipu Womming, řekl.

Novotniku trvalo dva dny a noc, než změřil 12 vrcholů, včetně MD Womming Peak, který není na seznamu vrcholů Tchaj -wanu 100 a nikoho nezajímá, aby na něj šlápl, řekl Lobo. Proto je velmi obtížné dosáhnout vrcholu, protože neexistují žádné cesty ani mapy GPX, které je třeba sledovat, dodal.

Podle Loba Novotný ve skutečnosti vyrazil do hor s klidem v duši a tentokrát nezávodil, protože neopustil hory od doby, kdy země vyhlásila vysoké varování před epidemií Govt-19, uvádí CNA.

READ  Dokončujete pro Prahu? Česká republika je nyní plně otevřená plně očkovaným turistům z USA

Novotný s sebou přinesl základní vybavení, chodil hladce a bezpečně a sdílel s veřejností přírodní krásy, které zaznamenal.

The Beast Runners Web Novotny a Lobo založili trailové běhy a další závody, účastníci pocházejí z Tchaj -wanu i ze zahraničí.

Novotný řekl, že svět chce vidět krásu Tchaj -wanu a jeho kulturu. V březnu dostal průkaz trvalého pobytu.

(Webové světlo, Beast Runners Video)

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *