Česká vláda zavádí blokování tří provincií zasažených virem

Česká vláda v pátek zavedla úplnou blokádu tří nejvíce postižených provincií, aby pomohla omezit šíření vysoce nakažlivého typu koronaviru. Zasažena je severní část země, Trotnov, která hraničí s Polskem.

Obyvatelům kraje je zakázáno opustit tato místa, zatímco lidé bez trvalého pobytu k nim nemohou cestovat, výjimky zahrnují cestování do práce a k provedení opatření byla nasazena policie.

Provincie čelily nejvyšší prevalenci rychle se šířícího koronaviru, který byl původně identifikován v Británii, kapacita místních nemocnic dosáhla svých limitů a pacienti COVID-19 musí být převezeni do nemocnic v jiných částech České republiky.

V hlavní nemocnici u mladého muže byl vyvíjen tlak na personál až na doraz, protože Martin Croessina, ředitel nemocnice pro mladého muže, uvedl, že počet úrazů od jara loňského roku stoupá a dosáhla svého vrcholu v lednu.

Tato dlouhodobá epidemiologická situace je hlavním důvodem, proč naše nemocnice, která již byla obejita, dosáhla své maximální kapacity, aby mohla léčit pacienty, protože každé oddělení nemocnice bylo přeměněno na jednotku COVID-19.

Počet nakažených osob ve třech provinciích za posledních sedm dní je přibližně 1100 na 100 000, což je více než ve zbytku země, a Česká republika, země s 10,7 miliony, zaznamenala více než milion potvrzených případů, s 17 902 úmrtí.

(Zřeknutí se odpovědnosti: Tento příběh nebyl upraven webem www.republicworld.com a automaticky vygenerován ze sdíleného zdroje.)

READ  Obří vesmírná skalní exploze zničila starověké město Hirošima 1000krát

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *