Česká účast na China High-Tech Expo v Shenzhenu

Česká účast na China High-Tech Expo v Shenzhenu

Ve dnech 15. až 19. listopadu se v jihočínském Shenzhenu konalo 25. China High-Tech Expo. Akce byla zaměřena na prezentaci inovativních tuzemských i zahraničních firem a již tradičně se jí účastnilo Velvyslanectví ČR v Pekingu, které ve spolupráci s agenturou CzechTrade uspořádalo Národní pavilon ČR v rámci Propagace ekonomické diplomacie (PROPED). .

Český národní pavilon zahrnoval 4 společnosti působící na čínském trhu, a to Škoda Auto, Linet, YSoft a Aecom. Škoda Auto je tradičním partnerem českého pavilonu a letos předvedla Škodu Kodiaq s novým interiérem a větším infotainmentem. Linet v rámci výstavy představil veřejnosti komplexní nemocniční lůžko Multicare. Y Soft poskytl zájemcům cloudová softwarová řešení (nejen) pro tiskárny. Ecom se zaměřuje na poměrně úzký okruh zájemců, jejichž hlavním předmětem podnikání je prodej chromatografických zařízení.

Součástí prezentace českého velvyslanectví byla také prezentace českých firem na sociálních sítích. Při této příležitosti vznikl účet na jedné z nejpopulárnějších čínských platforem Weibo a byly publikovány články v místních médiích.

Letošní high-tech výstava se konala na ploše 500 000 metrů čtverečních a navštívilo ji téměř 150 000 lidí. Uskutečnilo se více než 80 seminářů a fór zaměřených na nejnovější technologie, jako je umělá inteligence, polovodiče a další.

READ  Předseda vlády se setkal s předsedou vlády České republiky na okraj 10. Vibrant Gujarat Summit 2024

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *