Česká republika World Baseball Classic Documentary Release

Byl to největší zápas v historii českého baseballu. Malý národ s méně než 11 miliony obyvatel, z nichž asi 7 000 hraje baseball, vždy dokázal překonat svou váhu.

Navzdory soupisce, na které jsou všichni domácí hráči, kteří hráli místní českou extraligu – většina z nich má denní brigády mimo hřiště – je Česká republika jeden zápas, který by se kvalifikoval na OH 2020 v Tokiu. Nyní, v kvalifikaci World Baseball Classic v německém Regensburgu loni v září, byla Česká republika jedno vítězství od kvalifikace na svůj první World Baseball Classic.

Vše, co musí udělat porazil Španělsko — ČR vyhrála první zápas v Regensburgu 21:7. Jediné, co museli udělat, bylo porazit národ bývalých Major Leaguerů a nejlepšího kandidáta Reds, shorta Noelviho Marteho. Jediné, co musí Česká republika udělat, je zapsat se do historie.

Od režiséra Martina Klasse, kameramana Tomáše Isíka a České baseballové asociace přichází příběh ze zákulisí všech podrazáckých příběhů neurologů, hasičů, učitelů a dalších, kteří tvoří historii baseballu.

Podívejte se na níže uvedený dokument „Malá země, velké sny“ (k dispozici s anglickými a španělskými titulky), pak se připravte na to, kdy v březnu začne World Baseball Classic. Kdo ví – sága smolařů má ještě pár kapitol.

READ  Futsal prochází skupinovou fází mistrovství světa s losováním Vietnam Česká republika

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *