Česká republika vyhrála rozstřel o hokejové zlato na zimním EYOF

Udržujte olympijské zprávy zdarma

Podpora insidethegames.biz na 10

Již téměř 15 let je insidethegames.biz v popředí neohroženého zpravodajství o tom, co se děje v olympijském hnutí. Jako první web, který není umístěn za poplatkovou stěnou, jsme všem zpřístupnili zprávy o Mezinárodním olympijském výboru, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a dalších důležitých událostech.

insidethegames.biz má celosvětovou reputaci pro své zpravodajství a šíři svého pokrytí. Pro mnoho našich čtenářů z více než 200 zemí a území z celého světa je tento web důležitou součástí jejich každodenního života. Ping našeho bezplatného denního e-mailového upozornění, které bude zasíláno 365 dní v roce každý rok v 6:30 britského času, přistane v jejich doručené poště jako součást jejich prvního známého šálku kávy.

Během nejhoršího období epidemie COVID-19 si insidethegames.biz udržel vysokou kvalitu všech zpráv denně přicházejících z celého světa. Byli jsme první publikací na světě, která představovala hrozbu, kterou pro olympijské hnutí představuje koronavirus, a poskytla bezkonkurenční pokrytí epidemie.

Jak se svět začíná vynořovat z vládní krize, insidethegames.biz by vás rád pozval, abyste nám pomohli na naší cestě financováním našeho nezávislého časopisu. Vaší hlavní podporou je olympijské hnutí a o událostech, které jej formují, budeme i nadále podrobně informovat. To znamená, že naše webové stránky mohou být otevřené všem. Minulý rok si téměř 25 milionů lidí přečetlo, co bylo na Games.com, což z nás udělalo největší zdroj nezávislých zpráv o tom, co se děje ve světové hře.

Každý příspěvek, velký nebo malý, pomáhá udržovat a zlepšovat naše globální pokrytí v nadcházejících letech. Náš malý a oddaný tým byl velmi zaneprázdněn pokrytím reorganizovaných olympijských a paralympijských her v Tokiu v loňském roce, což byla bezprecedentní logistická výzva, která natáhla naše omezené zdroje na limit.

READ  Český Masters vyhrál Američan Johannes Weerman

Rok 2022 nebude rušný ani náročný. Jsou zimní olympijské hry a paralympiády v Pekingu, kam vysíláme tým čtyř reportérů, Hry Commonwealthu v Birminghamu, Letní světová univerzita a Asijské hry v Číně, Světové hry v Alabamě a mnoho dalších světových šampionátů. Kromě toho má Katar samozřejmě mistrovství světa ve fotbale.

Na rozdíl od mnoha jiných je Insight games.com k dispozici ke čtení všem bez ohledu na to, co si mohou dovolit. Děláme to proto, že věříme, že hra patří všem a každý může číst informace bez ohledu na svou finanční situaci. Když se jiní snaží mít finanční prospěch z informací, jsme odhodláni je sdílet s co největším počtem lidí. Čím více lidí bude mít aktuální informace o globálních událostech a pochopí jejich dopad, tím více bude hra nucena být transparentní.

Podpora insidethegames.biz po dobu 10 – jen minutu. Pokud můžete, podpořte nás každý měsíc pravidelnou částkou. Dík.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.