Česká republika vs Velká Británie – posiluje uspořádání zaměřené na návrháře kapitána GB Jonathana Phillipsa

ŽÁDNÝ LET UP: Jonathan Phillips, kapitán GB a Sheffield Steelers.  Foto: Dean Woolley.
ŽÁDNÝ LET UP: Jonathan Phillips, kapitán GB a Sheffield Steelers. Foto: Dean Woolley.

Včerejší porážka 4: 1 světovou jednotkou číslo 4 Švédsko utlumila zahraniční naděje GB v dosažení vyřazovacích fází turnaje, které na ně po celý minulý týden soustavně působily.

Matematicky může GB stále dělat první čtyři, ale šance se hromadí proti nim.

Účast Do našeho denního zpravodaje

zprávy Prořízněte hluk

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Velká Británie 1 Švédsko 4 – GB Hra o přežití, kde přežijí zranění obři v …

Tvrdý: Kapitán Jonathan Phillips na britské lavičce během páteční porážky Švédska 4: 1. Foto: Dean Woolley

Švédsko vstoupilo do včerejšího zápasu s Petem Russellem s vědomím, že cokoli jiného než vítězství by ukončilo jejich nabídku dostat se do čtvrtfinále.

Phillips si uvědomuje, že on a jeho spoluhráči čelí dnes ráno (10:15 britského času) podobné situaci v olympijském sportovním centru se svými oponenty – kteří jsou na pátém místě na světě – a jsou si rovněž vědomi toho, kolik vítězství je zapotřebí k posílení jejich poslání zajistit čtvrtfinále.

Phillips říká, že v jejich posledních dvou skupinových zápasech odehrálo také mnohem více GB, protože věděl, že více pozitivních výsledků by mohlo pomoci posílit jejich světový žebříček a zajistit lepší losování skupiny pro příští rok ve Finsku.

„Nyní uvidíme týmy hrát v zoufalství, protože si uvědomují, že to možná opustily příliš pozdě,“ řekl Phillips. „Viděli jsme to se Švédskem a víme, že tomu znovu čelíme, ale jsme z toho nadšení.“

Na branku: Liam Kirk, rodák z Maltby, skóroval za GB při porážce 4-1 se Švédskem, čímž se stal nejlepším střelcem turnaje s pěti góly na své jméno. Foto: Dean Woolley.

„Porážka Švédska nás nevykopla, ani to neohrozilo naši sebevědomí. Měli jsme pocit, že jsme někdy hráli dobře a máme pocit, že stále stavíme.“

„Chceme se stále rozvíjet, nechceme hrát jen jednu nebo dvě hry – to je pro nás nebezpečné. Čím lépe se nám letos povede, doufejme, že můžeme jít o dvě místa a příští rok bychom mohli získat lepší skupinu. hodně pro nás v sázce. “

Když mluvil o porážce proti Švédsku, Phillips uvedl, že i přes jeho neúnavný útok, zejména během druhé poloviny, lze z výkonu vyvodit mnoho pozitiv.

Phillips dodal: „Jakou pozici můžeme říci, že jsme velmi zklamáni ztrátou Švédska 4: 1.“ „Museli změnit způsob, jakým hráli po první hře, protože nevytvořili nic jasného, ​​a my jsme je oddělili.“

„Ale vyšli ve druhém a změnili se a dokázali nás předjet. Byl to švédský tým, který hrál v čistém zoufalství, protože nakonec zemřel jen s jednou výhrou. Můžete jim říct, že je to pro ně velmi důležité – věděli, kolik potíží měli vstup do hry.

„Byl to téměř střed hry a stále to bylo 1: 1 a bylo to jen 4: 1 – myslel jsem si, že jsme vynikající a znovu jsem ukázal, jak jsme připraveni na soutěž.“

Podpořte Yorkshire Post a zapojte se ještě dnes. Vaše předplatné nám pomůže i nadále přinášet lidem z Yorkshire dobré zprávy. Na oplátku uvidíte na webu méně reklam, získáte bezplatný přístup k naší aplikaci a budete dostávat exkluzivní nabídky pouze pro členy. Klikněte Tady Odebírat.

READ  Spojené státy porazily ve světě hokeje Švédsko v prodloužení a Kanada prohrála | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *