Česká republika vs. Turecko, Euro 2024: Po závěrečném hvizdu vypukne rvačka, rozhodčí dostává červené karty Chory

Česká republika vs. Turecko, Euro 2024: Po závěrečném hvizdu vypukne rvačka, rozhodčí dostává červené karty Chory

Ke střetům mezi českými a tureckými hráči došlo poté, co Turci ve středu vyhráli 2:1 ve svém utkání skupiny F na Euro 2024 v Hamburku na německém Volksparkstadionu.

Po skončení hrací doby se oba týmy prudce pohádaly s tureckým mladíkem Ardou Gulerem, kterému rozhodčí okamžitě zakázal, a napomenut byl i český kapitán Tomáš Suček.

Noc nabrala spád pro Čechy, které sestoupily po výhře Gruzie nad Portugalskem, když český forvard Tomasz Chory dostal od rozhodčího Istvana Kovacse červenou kartu.

Tomáš Chorý se střetne s českými hráči po odpískání na plný úvazek během utkání základní skupiny UEFA EURO 2024 mezi Českem a Tureckem. | Fotografický kredit: Getty Images

Předtím se v Česku objevila další disciplinární chyba, kdy jejich útočník Patrik Schick dostal na lavičce žlutou kartu.

Ve druhém zápase skupiny F mezi Gruzií a Portugalskem otevřel skóre pro Turecko Hakan Calhanoglu a Češi ve 20. minutě klesli na 10 mužů, což ještě více snížilo šance České republiky na kvalifikaci poté, co předčasně udeřil Kvicha Kvaratskelia.

Souček se po hodině pokusil gólem obnovit vyrovnanost, ale gól v přestávce Cenka Tosuna uložil zápas do postele. Turecko hraje 2. července s vedoucím Rakouskem skupiny D.

READ  Český základní tábor eura se stěhuje domů za přísných skotských pravidel

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *