Česká republika vs. Švédsko Předpověď zápasu, kurzy a tipy na sázení │ 5. května 2022

Česká republika vs. Švédsko Předpověď zápasu, kurzy a tipy na sázení │ 5. května 2022

Před týdnem Česko porazilo doma Tre Kronor na European Tour (9:3). Zvládne tým Johanna Garbenlova odvetu v další konfrontaci? Čekali jsme, že Češi budou opět blíže úspěchu!

Získejte uvítací bonus!

Na olympijských hrách v roce 2022 Česko vypadlo ve čtvrtfinále Švýcarskem, po kterém musel Philippe Pisan odstoupit bez čekání na mistrovství světa. Na uvolněné místo byl jmenován Kari Jalonen, první zahraniční trenér v historii české reprezentace. Jeho tým měl slušný evropský program. Prohráli na penalty s Finy 1:2 a poté rozdrtili Švédy a Rakušany 9:3 a 4:1 a skončili na turnaji první.

Švédský tým je také na pokraji globální změny, protože Johann Garbenlov brzy v květnu skončí svůj trenérský úkol. Tre Kronor se na minulém mistrovství světa nepodařilo kvalifikovat z průměrné konkurenční skupiny a na olympijských hrách v Pekingu zůstal bez medailí a v boji o bronz prohrál se Slováky. Ve třetím kole European Tour dosáhl tým dvou srdcervoucích vítězství nad Rakouskem a Finskem 1:0 a 2:0, ale prohrál s Čechy 3:9.

Česká republika a Švédsko si v posledních letech vedly špatně, ale Češi nečekali s přestavbou až do konce sezony bezprostředně po zklamané olympiádě. Bílo-modro-červení měli podle svého posledního vzájemného zápasu lepší plán, když rozdrtili Tre Kronor 9:3. Utkání se nyní odehraje ve Švédsku, ale tým Kariho Jalonena je stále favoritem na vítězství. , proto navrhujeme vsadit na českou výhru. 1,88

READ  Sports Digest: Sea Dogs utrpěli druhou prohru v řadě s Fightinem Philsem

Ve svých předchozích čtyřech střetnutích dali soupeři dohromady 28 branek (průměr 7,00 na zápas). Je velká šance, že uvidíme další gólové hody. S ohledem na to doporučujeme vsadit celkem více než 5,5 za 2,168.

Příští kolo Euro Hockey Tour bude poslední s Johanem Kjellem Garpenlövem jako hlavním trenérem švédské reprezentace, a to v jeho rodné zemi. O tom, že se bude snažit svůj tým na poslední tři zápasy náležitě připravit, není pochyb. Mohli jsme vidět silný úvodní zápas, takže stojí za to se podívat na sázku na první gól v zápase 1-7 minut, abychom 1,88

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *