Česká republika vs Severní Makedonie: Živý přenos mužského fotbalu

Česká republika vs Severní Makedonie: Živý přenos mužského fotbalu

Česko se v pondělí střetne se Severní Makedonií.

Je to velký týden mezinárodních přátelských utkání po celé Evropě, se spoustou zápasů. A to včetně pondělního setkání Česka a Severní Makedonie. Česko završí přípravu na evropský šampionát přípravným utkáním se Severní Makedonií, než se v září vrátí k soutěžní akci v Lize národů UEFA.

Česko vs. Fubo Podívejte se na Severní Makedonii: Spusťte bezplatnou zkušební verzi hned teď!

Česko získalo v pátek čtyři výhry, když dominovalo nad Maltou 7:1. Nyní touží po pátém vítězství v řadě ve svém posledním přípravném zápase na Euro 2024.

Severní Makedonie mezitím vstupuje do turnaje prohrou 3:0 s Chorvatskem. Země se na letošním letním mistrovství Evropy nezúčastní. Lions skončili ve své kvalifikační skupině čtvrté, z osmi zápasů získali jen osm bodů, takže jejich další soutěžní akce bude začátkem září v UEFA Nations League.

Severní Makedonie soutěžila ve finále Eura 2020, ale prohrála všechny tři zápasy ve skupinové fázi a následně se nekvalifikovala na mistrovství světa 2022.

Naposledy tyto dvě země hrály v červnu 2005, Lions prohráli s Českem 6:1, ale jejich jediný přátelský zápas skončil v únoru 2001 remízou 1:1.

Kolik hodin je Česko vs Severní Makedonie?

Tento mezinárodní přátelský turnaj mužů se bude konat Pondělí 10. června 2024 Na 23:50 ET. Nenechte si ujít tuto skvělou fotbalovou akci.

Jaký kanál je Česko vs Severní Makedonie?

Tento mezinárodní fotbalový zápas mužů můžete sledovat Fox Sports 2. Předplatitelé Fubo mohou tento týden chytit tento zápas a také několik dalších přátelských utkání UEFA.

Česko vs. Fubo Podívejte se na Severní Makedonii: Spusťte bezplatnou zkušební verzi hned teď!

Mohou platit regionální omezení.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *