Česká republika: Vítěz ESCZ 2022 bude vyhlášen 16. prosince

Česká republika nám představuje první potvrzenou píseň sezóny Eurovize 2022. Výsledky budou vyhlášeny 16. prosince.

To byla zpráva z Prahy. Producenti v úterý ESCZ 2022 – Online výběr České republiky pro Eurovizi 2022 – Potvrzena data a fáze národního finále příští měsíc.

Všichni jsme Boob – finalisté ESCZ 2020

Česká republika: Vítěz ESCZ 2022 bude vyhlášen 16. prosince

Když se 30. září zavřelo okno pro podávání žádostí, televizní stanice obdržela více než 150 skladeb „od desítek různých umělců z celého světa“.

Nyní známe podrobnosti o zbytku procesu.

Finalisté a jejich písně budou oznámeni na tiskové konferenci 6. prosince. Hlasování začíná zítra 7. prosince a končí 15. prosince.

Další den, na 16. prosince, Vítěz bude vyhlášen.

Hlasování bude založeno na živých verzích písní nahraných ve studiích České televize. Hlasování bude probíhat elektronicky a bude o něm rozhodovat mezinárodní rozhodčí soud (50 %), mezinárodní pozorovatelé (25 %) a čeští pozorovatelé (25 %).

Co ještě víme?

Minulý měsíc český tým škádlil, že volá po nějakých velkých zbraních, aby dokončil podání. Zmínili, že v jejich interní porotě byly dvě známé osobnosti.

„V letošním roce byla interní komise odpovědná za výběr těchto umělců posílena o amerického skladatele a evropského producenta/herce.

Jste rádi, že český lid jako první představí píseň Eurovize 2022? Myslíte si, že je lepší se vyjádřit tak brzy? Dejte nám vědět do pole komentářů níže!

READ  Nastupující česká vláda chce, aby byl rozpočet přepracován do ledna až února

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.