Česká republika vede v úvodním zápase olympijského basketbalu v Íránu 84: 78

SAITAMA, Japonsko (AP)-Patrick Oda získal 16 bodů, Blake Shelp přidal 14 a Česká republika promarnila 22bodový náskok, než v prvním zápase olympijského basketbalového turnaje mužů udržela Írán 84: 78. .

Jan Wesley přidal 11 za českou reprezentaci.

Behnam Yakhshali získal 23 bodů za Írán (0: 1), který se ve třetím a o 21 ve čtvrtém bodu prohnal, než dal dohromady svůj pokus o comeback. Mohammad Jamshidi získal 16 bodů a Hamed Haddadi 15 bodů a 10 doskoků, než zaútočil na Írán pozdě.

Jamshidi vyhrál o tři body, 1:10 zbývá nad Íránem v rozmezí 80-76, ale Shelp skóroval u každého z následujících českých majetků, aby pomohl zpečetit vítězství.

Írán otevřel čtvrtou čtvrtinu se skóre 15: 2, ve tříbodové hře Jakchšali se dostal na 69: 61 a zbývalo 5:39. Češi ve čtvrté směně minuli devět z prvních 10 střel z pole, když viděli, že se jejich náskok zmenšuje na jedničku poprvé od začátku druhé čtvrtiny.

Oba týmy se vrací hrát ve středu, protože Írán čelí v prvních zápasech skupiny USA a České republice s Francií.

___

Další AP olympiáda: https://apnews.com/hub/Olympics a https://twitter.com/AP_Sports

READ  Medieval s Benem Fosterem v hlavní roli českého hrdiny Jana Zychky dostává první oficiální oznámení - The Prague Reporter

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *