Česká republika předpovědi ledního hokeje, sázení a tipy na výhru 13. května 2022

Mistrovství světa IIHF 2022: Česká republika předpovědi v ledním hokeji, sázkové tipy a výhry 13. května 2022

Česká republika nezískala na mistrovství světa medaili od roku 2012. Podaří se svěřencům Kariho Jalonena přerušit sérii porážek? Očekáváme, že Češi dokážou překvapit!

Získejte svůj registrační bonus!

Česká reprezentace je stále vnímána jako adept na přední příčky na velkých mezinárodních turnajích, ale v první trojce už dávno není. Na mistrovství světa vyhráli Lvi naposledy medaili v roce 2012, když brali bronz. Na olympijských hrách se od roku 2006 dostali pouze jednou do semifinále, ale v rozhodujících zápasech byli dvakrát poraženi a odjeli bez medaile.

Naposledy Češi vybojovali titul mistra světa pod vedením Miloše Řehy v roce 2019, Andrej Vasilevskij zachránil 48 střel na branku a poté všechny čtyři, takže Lions zůstali na čtvrtém místě. Český tým vypadl ve čtvrtfinále mistrovství světa 2021 a jeho prohra se Švýcarskem na olympiádě v Pekingu následovala po rezignaci trenéra Philippa Besana.

Český svaz ledního hokeje byl nucen k razantnímu kroku angažovat zahraničního trenéra Kariho Jalonena poprvé v historii. Pod jeho vedením odehrála česká reprezentace již několik přátelských utkání a poté vyhrála dvě po sobě jdoucí mistrovství Evropy. Na turnaji konaném na domácí půdě získali Češi sedm bodů z devíti možných a na švédských Beijer Games vyhráli všechna tři utkání v normální hrací době. Česká republika tak vstupuje do mistrovství světa 2022 s vítěznou sérií pěti zápasů po sobě.

Česká republika dlouho nezískala medaili z mistrovství světa, ale vždy jde do play off a ve většině případů si Lvi vedli ve skupině dobře. Nyní muži Kari Yalonin přistupují k mistrovství světa 2022 s pětizápasovou vítěznou sérií, což jim dodává důvěru ve své schopnosti. A mají silný a zkušený tým: Philip Hronik, Thomas Hertl, Jacob Vrana, David Krigsey a Roman Cervinca. Tyto faktory ospravedlňují sázky na celkový počet Česka nad 13,5 bodu ve skupinové fázi pro 1,85

READ  Dánsko sní o opakování roku 1992, ale čelí nebezpečnému českému týmu

Když se podíváte na statistiky lvů na posledním mistrovství světa, vstřelili 27 gólů na mistrovství světa 2018, 39 gólů na mistrovství světa 2019 a 27 gólů na mistrovství světa 2021. Tým vstřelil 21 gólů (4,20 gólu průměr na zápas) v posledních pěti přátelských zápasech, což je velmi slušné. S ohledem na to bychom rádi vsadili na 23,5 gólu České republiky ve skupinové fázi mistrovství světa 2022 1,85

Česko je ve skupině B, což je ve výběru týmů mnohem silnější skupina než skupina A. Z tohoto důvodu musí skončit v první trojici, aby se vyhnuli čtvrtfinálovému střetnutí s Kanadou. V takovém případě bude Česká republika povinna hrát ve čtvrtfinále s Dány, Němci, Švýcary nebo Slováky, dokud si Česká republika nezajistí účast v semifinále mistrovství světa 2022.

TelecomAsia Sport hledá vloggera z Kataru pro práci během mistrovství světa ve fotbale 2022. Kontakt [email protected] Pro více informací.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.