Česká republika odhalila Lucky 7 pro ‚ESCZ 2022‘

Eská Televize oznámila úžasný mix soutěžících, kteří se účastní výběrové akce České republiky ‚ESCZ 2022‘ do soutěže Eurovision Song Contest.

Vysílatel vysvětlil několik změn v designu ESCZ, které vysvětlíme po sedmi akcích v naději, že se v květnu přestěhujeme do Turína.

QT

Jejingi

QT – Nevíme, jak ovládat ten dron s těmi hřebíky

‚Jejingi‘ jsou bájné bytosti z českých lidových pohádek, které lákají lidi do temnějších končin bohémské džungle… Možná je nyní čas vyprávět jejich příběh na největším pódiu?

Qty říká, že představuje hluboce zakořeněné obavy, kterým stvoření čelí, takže naše srdce mohou být vyléčena.

Umělec mísí módu, umění a hudbu a pracuje s těmi nejlepšími jmény v multimédiích.

Ellis Mross

Imma Iru

Elise Moras přiveze teplo na ESCZ 2022

Elise je česká zpěvačka a skladatelka.

Když skončil druhý za Penny Cristo, nepodařilo se mu reprezentovat Českou republiku ESCZ 2020 S velmi úzkými okraji. Mohl by to být její rok?

My jsme Tommy

Vypnout světla

Jsme Tommy – dostáváme vaše hlasy!

We Are Tommy je elektro-popová kapela, která vznikla v roce 2018 ve Spojeném království a v současnosti sídlí v Praze. Členové jsou z České republiky a Norska a obohacují tak svůj hudební vkus.

Kapela nasměruje jedinečnou kombinaci Electro a Scandi, což má za následek alternativní popový zvuk.

Ještě něco, na co se můžete těšit: jsou známé svou vysokou energetickou účinností.

Skywalker

Cesta dolů

Když začne hlasování, Skywalker bude doufat, že jejich fanoušci vyjdou… v praxi.

Skywalker je čtyřčlenná moderní rocková kapela z Prahy s více než desetiletými zkušenostmi.

Kapela byla na turné po Evropě s takovými skupinami, jako jsou Beard Tooth, Crystal Lake, Normandie a Counterbards, a letěla až do Číny a Japonska, kde oddaní místní fanoušci následují všechny jejich kroky.

Annabelle

Dochází Freakin ‚čas

Annabelle … bezpochyby bude hrát dobře

Annabelle, velká fanynka nalepovacích tetování a blondýnek, je zpěvačka / rapperka z Prahy přes Londýn, kde studovala hudbu.

Annabelle, která je již ve své vlastní České republice jménem, ​​má ráda hity Thade, černá díra A Úzkost, Spotify stovky tisíc streamů na Spotify – nyní je připravena čelit světu!

Jordan Hajj x Emma Smedana

Nyní

Jordan a Emma

Oba mají kořeny v České republice, Francii a Izraeli a jejich mezinárodní zázemí je důležité pro pochopení mnoha hudebních stylů, které ovlivňují jejich tvorbu: indie, hip-hop, pop, rock, elektronika a staré dobré disco!

Jejich duetové písně nasbíraly na YouTube neuvěřitelné 4 miliony zhlédnutí a nyní jsou připraveni připravit pódium Eurovize!

Milenci

Buď, nebo jít

Valentine’s je popová kapela z Hrotech Kralow, kde se Honza stará o basu a zpěv, ondage kytaru a synťáky a hraje na bicí s Madge.

Vyhrál v roce 2019 Startér rádiových vln (Soutěž písní), dostali šanci natočit video pro své sólo Bolela mě záda tvůj nůž? Od té doby šli od úspěchu k úspěchu.

ESCZ 2022: Termíny, pravidla, formát …

Pěkně popořádku: ESCZ 2022 Eurovision Song Contest v Turíně se koná v prosinci (jako obvykle) spíše než v lednu, aby měl šťastný výherce další měsíc na přípravu.

Obecné hlasování se otevře v úterý 7. prosince a skončí ve středu 15. prosince. Vítěz bude vyhlášen ve čtvrtek 16. prosince.

Hodnoty rozsudků ESCZ se změnily: 50% mezinárodní arbitráž; 25 % mezinárodních fanoušků; 25 % českých fanoušků. Tyto změny byly provedeny, aby mezinárodní fanoušci měli větší představu o tom, kdo bude letos reprezentovat Českou republiku na Eurovizi.

Hlasy budou zaznamenávány prostřednictvím aplikace Eurovize.

Tak co si myslíte? Zaškrtávají všechny tyto akce správná políčka? Dejte nám vědět prostřednictvím oficiální soutěže Eurovize Cvrlikání, Instagram, Tik tak A Facebook Kanály.

READ  Patrick Schick: Střelba z útočníka České republiky se stala pro Anglii téměř vzorem

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *