Česká republika hledá dobrovolníky na úklid pondělí na Mezinárodní den dobrovolníků – Brněnský deník

Česká republika hledá dobrovolníky na úklid pondělí na Mezinárodní den dobrovolníků – Brněnský deník

Již více než 30 let se 5. prosinec slaví jako Mezinárodní den dobrovolníků. Obrázek: Uklidme Česko

Dobrovolnická organizace Ukliďme Česko hledá v pondělí dobrovolníky na Mezinárodní den dobrovolnictví, který se již více než 30 let připomíná každý 5. prosince. Podle organizátorů se jejich největší letošní dobrovolnické akce zúčastnilo téměř 200 000 dobrovolníků, kteří během téměř 5 000 akcí uklidili 2 730 tun odpadu.

Ukliďme Česko, největší dobrovolnická akce v České republice, se v příštích měsících uskuteční v sobotu 1. dubna.

Podzimní akce společnosti připadá na 17. září, Mezinárodní den úklidu. Pro zájemce o zapojení do akce je stále otevřena registrace na oficiálních stránkách uklidmecesko.cz.


https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2019/08/Clean-up-Czech-republic-volunteering-environment-PC-uklidmecesko-1024×683.jpghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2019/08/Clean-up-Czech-republic-volunteering-environment-PC-uklidmecesko-150×100.jpgzaměstnanci BDČeská republika / SvětCharita, Česká republika, Životní prostředí, DobrovolníkJiž více než 30 let se 5. prosinec slaví jako Mezinárodní den dobrovolníků. Obrázek: Uklidme Česko Dobrovolnická organizace Ukliďme Česko hledá v pondělí dobrovolníky na Mezinárodní den dobrovolnictví, který se již více než 30 let připomíná vždy 5. prosince. Organizátoři říkají…

READ  Rohlik přináší českým farmářům sezónní štěstí

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *