Česká republika a Velká Británie – terč kapitán GB Jonathan Phillips

Ne: GB a kapitán Sheffield Steelers Jonathan Phillips.  Obrázek: Dean Woolley.
Ne: GB a kapitán Sheffield Steelers Jonathan Phillips. Obrázek: Dean Woolley.

Světová jednotka 4 včera porazila Švédsko 4: 1, což vyvolalo vnější naděje GB na dosažení vyřazovacích fází zápasu, který během minulého týdne důsledně inspiroval.

Matematicky by GB stále mohla mít první čtyři místa, ale šance jsou proti nim naskládány.

Přihlásit se Do našeho denního zpravodaje

I Newsletter Prořízněte hluk

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Velká Británie 1 Švédsko 4 – Zůstaňte ve hře GB, protože raní obři jsou naživu …

Tvrdý: Kapitán lavičky GB Jonathan Phillips v pátek, když podlehl 4: 1 se Švédskem. Obrázek: Dean Woolley

Pete Russell ve včerejším střetu s týmem odešel do Švédska a pokus o dosažení posledních osmi nezastaví nic jiného než vítězství.

Phillips ví, že dnes ráno (10.15 hodin, Facebook, britský čas) čelí podobné situaci v Centru olympijských her – kdo je pátý na světě – kdo ví, kolik vítězství je zapotřebí, aby se zlepšila jejich mise dostat se do čtvrtfinále.

Phillips říká, že v příštím ročníku skupinových zápasů je spousta GB, a bude vědět, že pozitivní výsledky pomohou zvýšit jejich světový žebříček a získat nejlepší týmovou remízu na turnaji příštího roku ve Finsku.

„Nyní uvidíme týmy hrát s frustrací, protože si uvědomily, že už mohlo být příliš pozdě,“ řekl Phillips. “Viděli jsme to se Švédskem a věděli jsme, že budeme znovu proti, ale byli jsme z toho nadšení.”

Ann Target: Maliamský rodák Liam Kirk skóroval za Švédsko 4: 1 za tým GB a stal se tak prvním gólem turnaje, pět na své jméno. Obrázek: Dean Woolley.

“Porážka Švédska nás nenakopla, nezklamala naši sebevědomí. Někdy jsme měli pocit, že jsme hráli dobře, myslíme si, že stále stavíme.”

“Chceme, aby růst pokračoval, nechceme hrát jeden nebo dva dobré zápasy – je to pro nás vážné. Letos se nám daří lépe, příští rok můžeme vylézt na dvě místa a získat lepší tým. Takže máme toho hodně rizika. “

Když přemýšlel o porážce se Švédskem, Phillips uvedl, že navzdory neúnavnému náporu, zejména ve druhé třetině, z výkonu ještě zbývalo mnoho výhod.

„Jakou podmínku můžeme říci, že jsme tak zklamaní, že jsme podlehli Švédsku 4: 1,“ řekl Phillips. “V první řadě museli změnit způsob, jakým hráli, protože ve skutečnosti nic nevyjasnili, prostě jsme je zlomili.”

“Ale v tu chvíli vyšli a my jsme mohli jít dál. Byl to švédský tým, který hrál s čistou frustrací, protože zemřel naposledy vítězstvím. Dalo by se říci, že je to pro ně velmi důležité – vědí, jak těžké to je je dostat do hry.

„Byla to téměř polovina zápasu. Bylo to stále 1: 1. Skončilo to jen 4: 1 – mysleli jsme si, že jsme nejlepší a znovu jsme ukázali, jak jsme připraveni soutěžit.“

Přihlaste se k odběru Yorkshire Post a přihlaste se ještě dnes. Vaše předplatné nám pomůže přinést lidem z Yorkshire kvalitní zprávy. Na oplátku uvidíte na webu méně reklam, bezplatný přístup k naší aplikaci a exkluzivní členství. Klikněte Tady Předplatit.

READ  Česká vědkyně Julie Toprovolne o měření stresu

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *