Česká průmyslová výroba v dubnu stoupá

Dnes regionální

Středa 9. června 2021, 12:55

Průmyslová produkce v České republice za upravený pracovní den v dubnu meziročně vzrostla o 55,1%, po březnovém růstu o 14,1%, uvedla v pondělí čísla pražského Ústředního statistického úřadu.

Výrobní produkce v dubnu meziročně vzrostla o 61,5%. Produkce dolů a lomů poklesla o 0,1%, zatímco výroba elektřiny, plynu, páry a klimatizace vzrostla o 20,2%.

Průmyslová produkce v dubnu meziměsíčně vzrostla o sezónně očištěných 1,9%. Nové průmyslové objednávky v dubnu meziročně vzrostly o 90,0%.

Stavební výroba v pracovní dny v dubnu meziročně poklesla o 3,9%. Po sezónním očištění stavební výroba v dubnu meziměsíčně poklesla o 1,3%.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Produkovat tisk hodný tohoto jména je nákladná věc. Už 27 let se vydavatelé, redaktoři a reportéři časopisu Budapest Business Journal snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete věřit, které jsou věcné, přesné a dodávané bez strachu a laskavosti.

Tiskové organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil pokračovat v excelování, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zúčastněné strany a jejich čtenáře.

Rádi bychom nabídli stejnou příležitost našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, kolik a jak často nám chcete zasílat své příspěvky.

READ  Koronavirus: nejnovější globální vývoj

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *