Česká pošta Wish oznamuje partnerství s trhem

Česká pošta oznámila partnerství s možností online trhu, která odstraní předchozí přeshraniční bariéry pro kupující a prodávající v České republice.

A Oznámení, Česká pošta vysvětluje, jak partnerství je, uživatelé Wish v zemi nemusí ze svých objednávek platit daň, protože to za ně vyřídí Wish.

Wish Platform je další obchodní web, který spolupracuje s podnikatelskou poštou po uzavření smlouvy s Aliexpress v roce 2020. Největší výhodou pro zákazníky je, že nemusí platit daň za zboží, které si objednají, protože to za ně, včetně příslušné administrativy, vyřídí Wish. “

„Při doručování prostřednictvím kontrolní pošty bude zákazník ujištěn, že nebude muset za zboží platit daň z přidané hodnoty ani clo, protože zboží bude uvedeno do volného oběhu v rámci EU. Na nákupech se pro zákazníky nic nezmění, postup při objednávání prostřednictvím portálu přání zůstává stejný.
– Zpravodaj České pošty

Toto oznámení je dobrou zprávou pro kupující a prodávající v České republice, protože dříve bylo obtížné odesílat a přijímat zásilky ze zemí mimo EU. Díky efektivnějšímu distribučnímu procesu nyní mohou dále posílit svůj růst na trhu přání.

Zprávy přicházejí krátce poté, co oznámili partnerství s AliExpress jako důležitý krok ve spojení kupujících a prodávajících v České republice a Číně.

READ  Česká společnost zvyšuje objednávky pepře

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *