Česká obchodní bilance se v červnu mění v deficit

komerce

Česká obchodní bilance vykázala v červnu schodek 6,903 miliardy korun (271,7 milionu eur) oproti přebytku 33,956 miliardy korun ve stejném měsíci loňského roku, uvedla v pátek tamní statistická agentura.

V květnu činil obchodní přebytek 4,481 miliardy Kč. Export v červnu meziročně vzrostl o 13,2% a dovoz vzrostl o 30,1%.

Na měsíční bázi sezónně očištěný vývoz v červnu klesl o 2,1% a dovoz vzrostl o 3,0%.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Výroba lisu hodného toho jména je drahá záležitost. Vydavatelé, redaktoři a reportéři Budapest Business Journal se již 27 let snaží poskytnout vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete věřit, které jsou věcné, přesné a doručené bez obav a přízně.

Tiskové organizace po celém světě se snaží najít obchodní model, který by jim umožnil nadále vynikat, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojení nejdůležitějších zúčastněných stran a jejich čtenářů.

Rádi bychom stejnou příležitost nabídli našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli zajistit kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, kolik a jak často nám budete zasílat své příspěvky.

READ  Šéf Santanderu uvalil náhlé bankovní daně

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *