Česká nadace zahájila sbírku na pomoc romským dětem, komunitám a rodinám na Ukrajině

Nadace OSF sídlí v Praze Spustili fundraisingový program Pomoci romským dětem a rodinám na Ukrajině. Prostředky budou použity především na distribuci materiální a další humanitární pomoci vysídleným rodinám z romských komunit na Ukrajině.

Poté mohou být tyto prostředky použity ke zmírnění následků této strašlivé, ničivé války. „Nadace OSF dlouhodobě pracuje s romskými a sociálně znevýhodněnými dětmi a jejich rodinami na zřízení a podpoře základny rané péče v České republice a nyní přirozeně pomáháme romským dětem a rodinám na Ukrajině,“ řekla Lucy Blašková z Nadace OSF. zpravodajství Romea.cz.

„V důsledku ruské invaze, bombardování a válečné situace byly tisíce rumunských komunit nuceny opustit své domovy a nastal chaos,“ řekla Plešková.

Podle Pleskové „podpora bude poskytnuta.BlagoKoordinuje charitativní organizaci v Charkově na Ukrajině Roma Early Years Network (REYN) Specialisté a organizace věnující se práci s romskými dětmi, komunitami a rodinami na Ukrajině. „Oba můžete pomoci finančním příspěvkem a sdílením těchto informací. Děkujeme, že nám pomáháte!“ Její poselství končí.

READ  grough - Český atlet Pavel Paloncý se pokouší o kolo Winter Wainwrights

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *