Češka Kristina Pešková je korunována Miss World 2024 | Krása životního stylu

Češka Kristina Pešková je korunována Miss World 2024 |  Krása životního stylu

Mumbai: Mumbai: Miss ČR Kristina Pešková byla v sobotu večer na 71. ročníku soutěže Miss World, která se konala v GEO World Convention Center v Bombaji, korunována novou Miss World. Miss World Karolina Bilawska dekorovala vítězku korunkou, kterou získala v roce 2022. Miss Libanon Yasmina Zaytoun získala titul první vicemistryně.

V fascinující podívané lesku a půvabu předvedla soutěž Miss World jiskřivou tapisérii krásy, umění a designu z celého světa s bohatou kulturou a dědictvím Indie jako pozadí. I když se indická závodnice Saini Shettyová probojovala mezi nejlepších osm, mezi nejlepší čtyři se jí prosadit nepodařilo.

Miss World Kristina Peshková. Foto s laskavým svolením: Instagram/krystyna_pyszko

Velké finále zahrnovalo řadu zábavy a prezentací, které vysílaly zprávy společenského významu. Význačná sestava porotců zahrnovala jména z filmového a zábavního průmyslu.

Peškova je po vítězce soutěže krásy z roku 2006 Taťáně Kučarové druhou Miss World z České republiky. Podle oficiálního webu Miss World je Peshková českou modelkou, která studuje odděleně práva a obchodní administrativu.

Peshková, které je 20 let, je také zakladatelkou nadace Kristiny Pescu Foundation. Model hovoří plynně anglicky, polsky, slovensky a německy a je zastáncem udržitelného rozvoje prostřednictvím vzdělávání.

Miss World Kristina Peshková. Foto s laskavým svolením: Instagram/krystyna_pyszko

„Její nejpyšnější chvílí bylo otevření anglické školy pro znevýhodněné děti v Tanzanii, kde také působila jako dobrovolnice. Ráda hraje na příčnou flétnu a housle a má vášeň pro hudbu a umění, protože strávila devět let na umělecké akademii,“ píše se na profilu Peshkové. Na stránce.

Indii, která akci hostila o 28 let později, zastupovala 22letá Shetty. Shetty narozená v Bombaji, která byla korunována na Miss India World 2022, byla překonána Zeitounem, který skončil poslední v první čtyřce soutěže.

Indie získala prestižní titul šestkrát – Rita Faria Powell (1966), Aishwarya Rai Bachchan (1994), Diana Hayden (1997), Yukta Mukhi (1999), Priyanka Chopra Jonas (2000) a Manushi Chhillar (2017). 71. ročník soutěže Miss World, které se zúčastnily soutěžící ze 112 zemí, se konal v GEO World Convention Center v BKC zde.

Součástí poroty složené z 12 porotců byl filmový producent Sajid Nadiadwala; Herci Kriti Sanon, Pooja Hegde; hráč kriketu Harbhajan Singh; Osobnost zpravodajství Rajat Sharma, sociální pracovník Amruta Fadnavis; a Vineet Jain, výkonný ředitel, Bennett, Coleman & Co. Omezený; Julia Morley, prezidentka a generální ředitelka Miss World Organization; Jamil Al Saidi, strategický partner a hostitel – Miss World India a tři bývalé Miss Worlds, včetně Chhillar.

Filmař Karan Johar a bývalá Miss World Megan Young moderovali akci, která začala vzletnými vystoupeními zpěváků Shaan, Neha Kakkar a Tony Kakkar.

Soutěžící se účastní velkého finále 71. soutěže krásy Miss World v Jio World Convention Center v Bombaji. Fotografie: Puneet Paranjpe/AFP

Událost také přehrála video zprávu od Chopra Jonas zdůrazňující důležitost „Krása s účelem“, slogan spojený se soutěží Miss World.

Dříve se na pódiu objevilo obsazení debutového webového seriálu Sanjay Leela Bhansali „Heeramandi: The Diamond Bazaar“ – Manisha Koirala, Sonakshi Sinha, Aditi Rao Hydari, Richa Chadha, Sharmeen Sehgal a Sanjeeda Sheikh – s 13 mezinárodními královnami krásy. Soutěžící v nově vydané písni show „Skull Pan“.

Soutěžící se účastní velkého finále 71. soutěže krásy Miss World v Jio World Convention Center v Bombaji. Fotografie: Puneet Paranjpe/AFP
READ  10 nejlevnějších měst v Evropě na rande

Měsíční soutěž Miss World byla zahájena „zahajovacím ceremoniálem“ a „Indie vítá světový galavečer“, který pořádala Indian Tourism Development Corporation (ITDC) v New Delhi 20. února.

Představil řadu přísných soutěží, včetně talentových show, sportovních výzev a charitativních iniciativ – všechny zaměřené na zdůraznění kvalit, které z těchto soutěžících dělají vyslance změn.
(Se vstupy z PTI)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *