Česká hvězda SPFL zvyšuje rasistické zneužívání hvězdy Ibrax „nejlepší pro rangers“

Fotografie Iana Magnigola / Getty Images

Držitel srdce Bobby Slam poskytl ve své vlasti neuvěřitelný rozhovor, kde uvedl, že sestava týkající se rasismu zneužívajícího hvězdu Rangers Glenna Camaru od Ondřeje Gudelly ze Slavie Prox je pro stranu Ibrox „vynikající“.

Český obránce suspendoval UEFA kvůli údajnému zneužívání Camary během střetu s Evropskou ligou, ale držitel srdce trval na tom, že „neexistují žádné důkazy“, které by Camarovo tvrzení dokázaly.

Slam, který je v současné době nouzově zadlužen na finále skotského poháru, si bizarně stěžoval na to, jak hráči Harts o incidentu „hodně diskutovali“ a že se příliš nevěnovalo práci s hvězdou Stevena Gerrarda, ale hodně se soustředilo o rasistickém zneužívání. Kamara.

Smallam řekl, že hvězda Ibrahimovic projevila „jasný úmysl“, když útočila na fotbalisty proti rasistickému zneužívání a chytila ​​slovanského brankáře vysokým otvorem, a označil tým Stevena Gerrarda za „nic“ za omluvu útočníka Rangers. “

Proč Manchester United vyhrál Evropskou ligu, je pro Celtic dobrá zpráva

“Hodně jsme mluvili o soutěži v mém klubu.” V Hearts je spousta kluků, kteří jsou fanoušky Rangers, “ Slamal to řekl českému obchodu Idnes (Přes Denní registrace).

„Diskutovalo se pouze o rasismu. Vypadaly jinak než já. Materiál byl tak horký a výbušný, že teď bylo ticho.

“Nikdo ve Skotsku nemluví o bojích, jen o rasismu. Poukázal jsem na to, jak se hra hrála. Agresivní fotbal byl pro Skoty konzistentní, ale šlo to dlouhou cestou.”

Rudí Khmerové kopli Ontrage do hlavy. To byl jeho jasný záměr, protože útočníci se mohli dívat jinam než na brankáře. Neexistuje žádná omluva.

“Rasismus byl pro Rangers dobrý, protože zakrýval jejich nedostatky, protože je porazila Slavia. Hráči Rangers rozhodně nejsou svatí.”

„Celá věc mě otravuje, protože nikdo nepředloží žádné důkazy. Nevinný by měl být na Západě velkým problémem, dokud se neprokáže nevinnost, ale to se neděje.

„Pokud řekne něco rasistického, přijímám maximální trest, ale neexistují žádné důkazy.“

Vzhledem k absurditě Slammelových komentářů není divu, když vidíme brankáře potrestaného skotským FA, než prohlásí, že byl nepochopen.

Andrew Milligan / Pool / AFP přes Getty Images

Navzdory Slamelovu tvrzení neexistují žádné důkazy, které by toto tvrzení podporovaly, a dlužník Rangers Pongani Jung také požádal Kamaru o pohrdavé rasistické zneužívání – což sehrálo roli v rozhodnutí UEFA pozastavit ho na 10 her.

V dalších zprávách ikona Rangers „nemohla uvěřit“ dopadu záložníka Lynchpina na Ibraxe

READ  Nová letecká společnost plánuje přímé lety z Joburgu do České republiky a Chorvatska

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *