Česká hvězda se zjevnými odkazy na West Ham navštívila mnoho rámcových klubů

West Ham United se údajně připojil k několika klubům Premier League při průzkumu Slavie Brock v podobě útočníka Johna Guccy.

24letý Guchda je v této sezoně ve vynikající formě a vstřelil 13 gólů z 25 vystoupení ve všech soutěžích. Poskytl sedm asistencí a Slavia Brock obsadila první místo v české první lize.

Bývalá česká 21letá hvězda zářila i v Evropě. Svou roli sehrál, když ve čtvrtek večer v Evropské lize remizovali Reds s Reds 1: 1.

Srážka Ibraxu mezi 16 a první nohou byla dobře navštěvována skauty letních skautů Football Insider. Zástupci Newcastle United, Southamptonu a Brightonu byli všichni prý v týmu Hammers a sledovali zápas v Glasgow.

Kucha odehrál 71 minut a nebodoval, zůstává však nejlepším střelcem klubu v letech 2020–2021. Sloven se vrátil na stadion Sinobo loni v létě poté, co odehrál sezónu za Liberec.

Talentovaná útočníčka Slavia zahájila svou kariéru u Brocka, ale mnoho sezón strávila v dluzích. Před přestupem do slovinského Liberce hrál za Bohemians, Victoria Giskov, Slovensko a Tblis.

Zdá se však, že návrat do kapitálu byl katalyzátorem pro hráče, aby posunul svou hru na další úroveň. Pomohl Slavii porazit Leicester City z Evropské ligy a doma si užil jedinečnou sezónu.

V horní části tabulky mají jasných 11 bodů a jsou na správné cestě obhájit svůj titul.

Skauti mění zaměření

Kuchův spoluhráč Abdalla Sima Tato sezóna je někdy středem pozornosti. Skóroval proti Foxes a byl spojován s Arsenalem a italskými legendami Juventusem.

Existuje rychlý posun vpřed Teorie ve srovnání s Henrym A jeho hodnota je asi m 50 m. Sima je také spojena s Kladivy, ale všechny oči byly upřeny na Kutchu, severně od hranice.

East End outfit má za sebou historii podpisu kvalitních českých hráčů. Tomáš Soosek A Vladimír Koufal Již na palubě a letos v létě se může připojit k jinému muži.

READ  Česká republika připravena investovat do těžby v Afghánistánu - Bajwok Afghan News

Ti dva hráli za tým Slavia Brock, než se vydali na londýnský stadion, takže je zřejmý odkaz. Pro Kuchtu není uveden žádný odhad, ale Slavii bude stát pouhých 400 000 $.

Pokud ho však chce chytit kterýkoli klub Premier League, bude muset zaplatit podstatně více, než je jeho podpis.

Přečtěte si více: Kapitán West Hamu Mark Noble uzavřel smlouvu na jeden poslední rok

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *