Česká filmařka Piata Barkanova ztvárnila druhého ve Wordu

Výroba / financování Česká republika / Slovensko / Polsko

podle

– česko-slovenské drama 60. let slovoInspirován prarodiči ředitelů, je to druhý díl plánované trilogie

(© Bontonfilm)

Vznikající český spisovatel a režisér Piata Barkanova V současné době se vyrábí s funkcí druhého ročníku slovo. První dlouhá cesta Barkanovy byla intimním dramatem Okamžiky [+see also:
trailer
interview: Beata Parkanová
interview: Beata Parkanová
film profile
]
Odhalen v divizi East West v roce Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary V roce 2018. Film je součástí zamýšlené trilogie režiséra s biografickými aspekty. Zatímco Okamžiky Vycházelo to z její zkušenosti, další várky slovo Je inspirován jejími prarodiči a trilogii by měla zakončit SvětlaPo šestiletém protagonistovi.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

Řetězcový řetěz

V letech 1968 až 1969 slovo Film se točí kolem manželského páru Václava a Věry. Slíbili si, že budou stát při sobě v dobrém i ve zlém. Příběh sleduje pár, který testuje poté, co se Václav odmítá stát členem komunistické strany a končí v psychiatrické léčebně. „Oba jsou v zásadě váženým a spravedlivým člověkem z malého města. Morální prostředí je testováno prostředím, a přesto se snaží splnit slib, který dali navzájem, svým rodinám a sobě samým. Myslím, že lidé stále jednají s většími nebo menší dilemata, ať dodržíte slovo, nebo uděláte ústupky ve jménu různých výhod. “Nebo jednoduše pod tlakem. Film je o tématu, které zajímá každého z nás,” říká režisér a dodává: “slovo Jedná se tedy o nesmrtelný film, který ukazuje, že člověk ve všech obdobích a situacích činí rozhodnutí, jejichž důsledky nemůže předvídat, a ptá se filmu podle kritérií, která musí tato rozhodnutí učinit.

Martin Wenger A Genoveva Bokova„Kdo si zahrál v první funkci Barkanovy, vrátí se ve stejnou dobu Gabriela Mikulková Líčí Věru na Fingerova Václava. K Bokové se přidala řada českých a slovenských herců včetně Polik PolivkaA Juraj NfutaA Taťána Medvecká A Marek Jessburg V týmu podpory. Hlavní část natáčení proběhla v České republice v oblastech Vysochina a Bardubis. Několik dní strávili natáčením v Polsku a filmový štáb dokončí své hlavní fotografování počátkem roku 2021 ve slovenských horách. „Banská Štiavnica a hory Štiavnice jsou dvě výjimečná slovenská místa, která se dosud neobjevila dostatečně a neobjevila se ve filmu,“ říká slovenský filmový producent. slovoA Maroush Heiko.

READ  Polsko říká, že finalizace dohody s Čechy ukončí spor o důl, zprávy ze světa

slovo Produkce společností Bontonfilm, love.FRAME a slovenské Azyl Production. Česká televize a polská scéna Kijora vystupují jako koproducenti. Film využívá technologii Český filmový fondPardubice, kraj Vysočina, slovenský rozhlas a televize. Místní premiéra je plánována na podzim 2021, protože divadelní vydání převezme Bontonfilm.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

Líbilo se vám čtení tohoto článku? Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a dostávejte další podobné příběhy přímo do vaší doručené pošty.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *