Česká filmařka Piata Barkanova ztvárnila druhého ve Wordu

Výroba / financování Česká republika / Slovensko / Polsko

podle

– česko-slovenské drama 60. let slovoInspirován prarodiči ředitelů, je to druhý díl plánované trilogie

(© Bontonfilm)

Vznikající český spisovatel a režisér Piata Barkanova V současné době se vyrábí s funkcí druhého ročníku slovo. První dlouhá cesta Barkanovy byla intimním dramatem Okamžiky [+see also:
trailer
interview: Beata Parkanová
interview: Beata Parkanová
film profile
]
Odhalen v divizi East West v roce Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary V roce 2018. Film je součástí zamýšlené trilogie režiséra s biografickými aspekty. Zatímco Okamžiky Vycházelo to z její zkušenosti, další várky slovo Je inspirován jejími prarodiči a trilogii by měla zakončit SvětlaPo šestiletém protagonistovi.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

Řetězcový řetěz

V letech 1968 až 1969 slovo Film se točí kolem manželského páru Václava a Věry. Slíbili si, že budou stát při sobě v dobrém i ve zlém. Příběh sleduje pár, který testuje poté, co se Václav odmítá stát členem komunistické strany a končí v psychiatrické léčebně. „Oba jsou v zásadě váženým a spravedlivým člověkem z malého města. Morální prostředí je testováno prostředím, a přesto se snaží splnit slib, který dali navzájem, svým rodinám a sobě samým. Myslím, že lidé stále jednají s většími nebo menší dilemata, ať dodržíte slovo, nebo uděláte ústupky ve jménu různých výhod. “Nebo jednoduše pod tlakem. Film je o tématu, které zajímá každého z nás,” říká režisér a dodává: “slovo Jedná se tedy o nesmrtelný film, který ukazuje, že člověk ve všech obdobích a situacích činí rozhodnutí, jejichž důsledky nemůže předvídat, a ptá se filmu podle kritérií, která musí tato rozhodnutí učinit.

Martin Wenger A Genoveva Bokova„Kdo si zahrál v první funkci Barkanovy, vrátí se ve stejnou dobu Gabriela Mikulková Líčí Věru na Fingerova Václava. K Bokové se přidala řada českých a slovenských herců včetně Polik PolivkaA Juraj NfutaA Taťána Medvecká A Marek Jessburg V týmu podpory. Hlavní část natáčení proběhla v České republice v oblastech Vysochina a Bardubis. Několik dní strávili natáčením v Polsku a filmový štáb dokončí své hlavní fotografování počátkem roku 2021 ve slovenských horách. „Banská Štiavnica a hory Štiavnice jsou dvě výjimečná slovenská místa, která se dosud neobjevila dostatečně a neobjevila se ve filmu,“ říká slovenský filmový producent. slovoA Maroush Heiko.

READ  „Jaký film vás přiměl si všimnout, že herec byl lepší, než jste si původně mysleli?“

slovo Produkce společností Bontonfilm, love.FRAME a slovenské Azyl Production. Česká televize a polská scéna Kijora vystupují jako koproducenti. Film využívá technologii Český filmový fondPardubice, kraj Vysočina, slovenský rozhlas a televize. Místní premiéra je plánována na podzim 2021, protože divadelní vydání převezme Bontonfilm.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

Líbilo se vám čtení tohoto článku? Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a dostávejte další podobné příběhy přímo do vaší doručené pošty.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *