Česká FA dvakrát rozbila kvůli chování fanoušků poté, co jim UEFA objasnila, že evropská rivala Strážců Sparta Brock zneužívá kameru.

Sporta Progue byla dvakrát zatlučena vlastní FA kvůli chování svých fanoušků … týden poté, co byla hvězda Rangers Glenn Camara vyloučena za nerozhodného stavu v Evropské lize a UEFA svůj přestupek odstranila.

Když Sparta porazila Spartu Rangers 1: 0, řídící orgán evropského fotbalu prozkoumal „možnou diskriminaci“ na stadionu Leidna.

1

Camara bojovala – údajně uzamčena UEFA s dospělými fanoušky

Zápas proti dresům se hrál před dětmi, protože fanoušci Sporty dostali v srpnu zákaz být ve své aréně kvůli rasismu v monackém Aureliusovi Soumanym.

Nyní jim však disciplinární komise české FA uložila pokutu za incidenty, které se týkaly jejich nejhorších fanoušků ve dvou ligových zápasech.

Za „nevhodné pokřikování fanoušků“ a za použití pyrotechniky v derby zápase proti Slavii Brock dostali pokutu 6 630.

Také jim byla uložena pokuta za nezveřejněné pokuty za „nesportovní chování fanoušků a používání pyrotechniky“ v ligovém zápase s Pardubicemi.

Sparta přijede příští měsíc do Glasgow na odvetný zápas proti Rangers.

Mezitím si hrdinka Rangers Ally McCoyst není jistá, jestli dal odkazy na postel v Newcastlu, když o této záležitosti hovořil po setkání se Stevenem Gerrardem Brandbym.

McCoyst věří, že Newcastle má blízko ke jmenování Paula Fonseky, zatímco legenda Liberpoola má větší šanci řídit svůj dětský klub, pokud zůstane v Ibroxu.

Gerrard byl dotázán na odkazy na volné místo manažera v St. James Park a odpověděl: „Jsem šťastný? Jsem spokojený? Pak mi nekladte hloupé otázky.


Skvělá nabídka St. Mirren vs Rangers – sázení bez rizika R 20 a získejte tip na sázení 33/1


Vzhledem k tomu, že si Coiste není stoprocentně jistý, že Doinovy ​​zvěsti zmizí, partner Chris Sutton stále není daleko od projevení zájmu o Gerrarda.

READ  West Ham zachytil podpis českého záložníka Alexe Krolla

Jsou Gerrardovy komentáře ohledně spekulací nad úspěchem hostitele extra skotského fotbalu BT Sport Darrell Curie Brandbyho?

McCoyst odpověděl: „Nevím, jak k tobě mám být upřímný.“


Zůstaňte informováni o fotbalové stránce Scottish Sun se všemi nejnovějšími zprávami a převody


Šéf Rangers Steven Gerrard řekl reportérovi po spekulacích manažera Newcastlu „Neptejte se mě na hloupé otázky“

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *