Česká Bliskova 1. místo za postup do semifinále Wimbledonu

Wimbledon – Poslední ve Wimbledonu (vždy místní):

___

14:50

Carolina Bliskova konečně dostala šanci hrát ve wimbledonském čtvrtfinále a hodně ji využila.

Putující hráč ztratil ve svých službách pouze 13 bodů Nevybitá Victoria colubic 6-2, 6-2 postoupí do semifinále.

Bliskova, která skončila osmá, zničila všechny tři body zlomu, kterým čelil. Češka byla v tomto zápase zlomena pouze třikrát, přesto nevypadl ani jeden set.

Bliskova se stala finalistkou US Open v roce 2016, ale jde o nejhlubší běh grandslamového turnaje od začátku roku 2019. Ve Wimbledonu hraje již podeváté, nikdy předtím nebyl ve čtvrtém kole.

___

14:30

Daniel Medvedev, který v noční přestávce skončil na druhém místě za 14. polským Hubertem Hurchozem Získat poslední kotviště pro quarterbacka Ve Wimbledonu.

Reklamní

Hurgas vyhrál set 2-6, 7-6 (2), 3-6, 6-3, 6-3. Hráči byli ve čtvrtém setu, když byla hra v pondělí v noci přerušena kvůli dešti.

Všestranný Hargas získal 50 bodů na síti, z toho 10 při podání a voleji. Poprvé vystoupí ve čtvrtfinále na grandslamovém turnaji, ve středu bude jeho soupeř Roger Federer.

___

13:10

Šest čtvrtfinále Wimbledonu bude poprvé v akci, jelikož se do semifinále postaví čtyři ženské turnaje.

Ale první kolo zápasu mužského čtvrtého kola na středním kurtu skončilo mezi osádkou č. 2 Danielem Medvedevem a č. 14 Hubertem Herkogsem, které bylo ve čtvrtém setu přerušeno kvůli dešti. Medveděv vede dva sety k jednomu, s hráči ve službě ve čtvrtém setu.

Carolina Bliskova, původně u soudu 1, je proti nekultivované Viktorii Kolubikové, která je nyní pokryta střechou, kterou lze kvůli dešti vytáhnout.

Wimbledon předtím postoupil pouze do ženského čtvrtfinále. Vítězka 2018 Angelique Gerberová čelí Carolině Muchové, která před dvěma lety prohrála v osmi kolech.

READ  Mezinárodní přátelské zápasy - Česká republika vs Kuvajt Náhled a předpověď

Reklamní

Neporažený Ash bude čelit australské Ajle Tomljanovičové, která u soudu ve středu strany nezasála naposledy. 2. osiva Arna Sabalenka, hrající ve svém prvním grandslamovém čtvrtfinále, jde proti tuniskému Once Japur.

Schůzky u středního soudu a soudu 1 pravděpodobně vzrostou na 100% účinnost počínaje čtvrtletím, protože Británie uvolní kontrolu infekce.

___

Více AP Tennis Coverage: https://apnews.com/hub/tennis a https://twitter.com/AP_Sports

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez svolení.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *