Cemex začíná v regionu EMEA od roku 2021 významně investovat

Cemex zahájil rok 2021 investováním do růstu a strategií EMEAA v oblasti klimatu. Uskutečnila sedm osvědčených investic v souladu se svými klíčovými prioritami v oblasti klimatu, udržitelné výstavby a růstu EBITDA, což znamená pokrok ve snižování fosilních paliv a snižování oxidu uhličitého2 Výrobky, oběhové hospodářství, recyklace a výrobky, které stabilizují životní cyklus oxidu uhličitého2 A výhody spotřeby energie pro budovy.

Investice zahrnují nový nízkouhlíkový alternativní palivový systém v České republice, oběhové hospodářství a zlepšení recyklace ve Francii a Velké Británii a nižší CO2.2 Cement v Chorvatsku, zvyšování efektivity stránek Ve Velké Británii a Španělsku a kapacita lehkého betonu ve Španělsku.

„Uskutečnili jsme silný začátek s našimi ambicemi do roku 2021, abychom rozšířili naše podnikání a zlepšili náš dopad na klima,“ řekl Sergio Menendez, regionální ředitel pro EMEA. „V roce 2020 jsme splnili naši ambici snížit naše CO2 o 35 procent2 Emise ve srovnání s výchozí úrovní v roce 1990 v Evropě. Jsme také první společností v našem odvětví, která sladila naše operace v Evropě s aspiracemi Evropské unie na CO22 Emise nejméně 55 procent do roku 2030. Tyto investice představují další pokrok směrem k dosažení tohoto cíle do roku 2030 a dosažení čistého nulového oxidu uhličitého.2 Globálně beton do roku 2050. “

Publikováno pod Cementové zprávy

READ  Měny v podmínkách SDR - Trhy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *