Celý trailer k filmu Czech Warlord „Středověk“ s Benem Fosterem v hlavní roli

Celý trailer k filmu Czech Warlord „Středověk“ s Benem Fosterem v hlavní roli

od Alex Billington
25. července 2022
zdroj: Youtube

‚musí chránit‘ The Altitude odhalil nový plnohodnotný oficiální trailer pro Středověk, středověký epos o českém vojevůdci, natočený podle skutečného příběhu z historie. Tato česká megaprodukce režírovaná českým filmařem Petrem Jáklem vypráví o ikonickém českém bojovníkovi, jehož posláním je chránit ženy – ačkoliv je celý v angličtině a má mezinárodní obsazení. Film vypráví příběh české ikony a vojevůdce 15. století Jana Žižeky, který porazil vojska Řádu německých rytířů a Svaté říše římské. Jan si uvědomuje, že osud impéria určí jeho láska k lady Catherine a jeho osud neleží v rukou králů, ale v rukou jeho lidu. Ben Foster Hvězdy jako Jan Žižka s obrovskou sbírkou: Sophie LoweA Michael KingA Til SchweigerA Roland MullerA Matthew DobrýA William MoseleyA Karel RodinA Werner Dine. To zní docela hezky a je divné mít takový štáb ve filmu tak zjevně českém statečné srdce, ale dobře. Možná bude práce zajímavé sledovat?

Zde je kompletní oficiální trailer k filmu Petr Jákl Středověkpřímo z Altitude’s Youtube:

středověký trailer

Znovu si můžete pustit první trailer k filmu Petr Jákl Středověk Zde si můžete znovu prohlédnout první pohled.

Inspirováno skutečným příběhem Jana ika, jednoho z největších válečníků historie. Po smrti svého vládnoucího císaře upadla Svatá říše římská do chaosu, když znepřátelení bratři český král Václav a uherský král Zikmund bojovali o vládu nad prázdným trůnem. Lord Burrish (Michael Caine) rychle najme odvážného a spravedlivého vůdce žoldáků Jana Žizku (Ben Foster), aby unesl mocnou snoubenku lorda Rosenberga (Til Schweiger), lady Catherine (Sophie Lowe), aby zabránil Rosenbergovi dostat se k moci na straně zkorumpovaného krále. Zikmund. Jan věří, že králové jsou Boží pravicí a je třeba je respektovat a poslouchat, ať se děje cokoliv. Když se Catherine zaplete do nebezpečné politické hry mezi králi, Jean se zamiluje do jejího silného ducha a odhodlání zachraňovat lidi. Středověk Režie: český herec/scenárista/filmař Petr Jacklfilmový manažer Acti Kagenic A bestie dříve. Scénář Peter Jackel, z příběhu Petera Jackela Sr a Kevina Bernhardta. Petr Jackl Středověk Ve vybraných amerických kinech 9. zářípřístup k VOD od 31. října 2022 Tento podzim.

READ  Bear Baron: Doppelbock New Glarus 10 let (a 10 měsíců) ve výrobě | pivo

Najít další příspěvky: Ke shlédnutí traileru

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.