Cedar Rapids má dvě venkovní kluziště [WATCH]

Cedar Rapids má dvě venkovní kluziště [WATCH]

No, začnu tím, že jsem žárlivý. Žárlí na každého, kdo dokáže relativně snadno klouzat po jakémkoli zamrzlém povrchu. Možná, že kdybych začal cvičit dříve v životě, moje nohy a kotníky by více spolupracovaly. Potřebujete důkaz, že neumím bruslit? Právě jsem viděl toto video před několika lety. Olympiáda není v mé budoucnosti.

Pro ty z vás, kteří se umí orientovat ve sněhu, jistě potěší zpráva, že město Cedar Rapids právě vytváří dvě venkovní kluziště. Informuje o tom CBS2 Tato samostatná kluziště se staví v parku Hughes a tenisové kurty v parku Knowlridge. Město dokonce sdílelo video z procesu.

Vzhledem k extrémně nízkým teplotám v naší předpovědi nebude trvat dlouho a věci rychle zmrznou! Nikdo samozřejmě nechce lyžovat ve sněhové bouři, takže možná budete chtít počkat do příštího týdne a zkusit štěstí. CBS2 Zprávy naznačují, že město poskytne aktualizace, až bude nová ledová plocha připravena k bruslení!

Chcete držet krok s nejnovějšími místními a hudebními novinkami? Stáhněte si naši aplikaci! Je to zcela zdarma a nejenže budete první, kdo se dozví o novinkách, ale také vás budeme informovat o koncertech a dalších akcích, které se v této oblasti chystají. Budete mít také exkluzivní šanci vyhrát vstupenky. na co čekáš? Získejte bezplatnou aplikaci ještě dnes.

Nejchladnější ráno v historii Cedar Rapids

31. ledna 2019 dosáhla rtuť v Cedar Rapids -30. Toto je skutečná teplota toho rána, která vytvořila nový rekord pro nejchladnější teplotu v historii Cedar Rapids s rekordy z roku 1893. Předchozí historicky nejnižší teplota pro město byla -29 15. ledna 2009.

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (nedostatek písmen!), ale tady je Iowa ABC:

READ  Architekti Zaha Hadid postaví Metaverse pro realistický a neuznaný stát Liberland

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *