Cape Breton boxer obhájil titul WBC International Silver Cruiserweight v Britské Kolumbii | Regionální sporty | Sportovní

Sydney – Poprvé za více než rok se tento měsíc v ringu v Britské Kolumbii vrátí profesionální boxer z Cape Breton.

Ryan Rosicky bude 23. dubna potřetí obhájit svůj stříbrný titul mistra světa v boxu v cruiserweight, když bude v soutěži Griffins Studio v North Vancouveru na vrcholku akce Three Lions Promotions.

Producent Sydney Forks, který skóroval 12-0 neporažený s 12 knockouty, bude čelit Salar Ghoulami neporažený (4: 0, 2 KO) z Toronta přes íránský Teherán.

„Těším se na tento boj, protože Ryan Rosicky vnáší do každého boje válečné myšlení – jsem připraven a tento boj bude válkou,“ uvedl 27letý Guolami v tiskové zprávě.

„Bohužel pro něj … Rosicky bude mít poprvé chuť porážky. Těším se, až tu show ukradnu a jako profesionál vyhraju svůj první mistrovský pás.“

Gholami, kapitán národního týmu íránského boxu, bojoval svůj poslední zápas 28. ledna 2020 a jednomyslným rozhodnutím zvítězil nad Matthewsem Cubizenem v koncertní síni Danforth v Torontu.

Před nástupem do profesionálních řad byl Gholami prominentní osobností své amatérské kariéry a zúčastnil se 300 zápasů.

Rozhodčí Hubert Earle uprostřed drží za paži Ryana Rosického napravo po boxerovi ze Sydney Forks, který v pátek úspěšně obhájil WBC International Silverweight Championship technickým knockoutem ve třetím kole nad českým producentem Vladimírem Reznicem v roce 200. … Od 15. února vydání. Jeremy Fraser / Cape Breton Post – Jeremy Fraser

Pokud jde o Rosického, 26letý mladík bojoval naposledy 14. února 2020, když na 200 v Sydney před fanoušky svého rodného města vyřadil Vladimira Růžníčka z České republiky.

„Dával jsem jí na tréninku vše, co mám, a v ringu udělám maximum, pojď na Fight Night ve Vancouveru,“ uvedla Rosicky ve svém prohlášení. „Nikdy nepodceňuji žádného ze svých soupeřů, protože se jedná o turnaj v boxu a myslím si, že je to velmi těsný boj.“

Z ringu byl Rosicky minulý měsíc odsouzen k ukončení jednoroční zkušební doby poté, co se přiznal k útoku na svou přítelkyni během rvačky 14. března 2020 na Forexu v Sydney.

V dalším díle na kartě St. Catharines, Unt. Producent Antonio Napolitano (5-0, 3 KO) se v osmikolovém boji postaví proti Winnipegské Cody Hanně (7-5, 5 KO) s loveckou váhou 172 liber – tři libry pod prahem těžké váhy a lehké váhy.

READ  Filmový festival v Karlových Varech odkládá uvedení roku 2021 na srpen, protože šíření koronaviru v České republice roste

Mezitím Orangeville, UNT. Boxer Jake Dost (1-0) bude v zápase šesti kol čelit Stuartovi Twarsikovi (1-0, 1 KO) ze Saskatoonu v Saskatoonu.

Liv Jackson z Vancouveru (1: 0) se ve svém profesionálním debutu postaví Scottie Woodwardovi z Britské Kolumbie, zatímco Mohamed Zawati z Bari v Ontariu. On by dělal jeho první profesionální zápas po ukončení své kariéry se záznamem 31-6. Sleva Zawati nebyla v době zveřejnění oznámena

Další záchvaty jsou naplánovány na pozdější dobu.

Fight Pass bude první velkou boxerskou akcí Britské Kolumbie od začátku pandemie COVID-19 v březnu 2020.

Karta bude uzavřenou událostí bez účasti fanoušků. Pro ty, kteří chtějí sledovat bitvy u, je k dispozici možnost platby za zobrazení www.threelionspromotions.com.

Příbuzný:

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *