Capcom prodává Resident Evil Village prostřednictvím makety Lady Dimitrescu • Eurogamer.net

Demetrisco v současné době zastrašuje fanoušky po celém Hongkongu.

Capcom rozjíždí humbuk Resident Evil Village tím, že posílá nosiče v životní velikosti jejich hlavní oponentce, lady Dimitrescu.

Jeho rám 2,9 m / 9’6 “ byl spatřen v maloobchodních prodejnách po celém Hongkongu, protože v obchodě se objevují děsivé věže, protože hrdě sdílí společnost Capcom Asia facebookový účet (Dík, Hráč).

Zde se podívejte:

Tento obsah je hostován na externí platformě, která jej zobrazí, pouze pokud přijmete cílené soubory cookie. Povolte prosím zobrazení cookies.

Doposud se ani nepřibližovala domů, ale jsem si jistý, že existuje spousta nadšených fanoušků Dimitriska, kteří doufají, že se marketingová kampaň rozšíří i mimo Asii.

Minulý týden došlo k řadě reklam Resident Evil, protože franšíza slaví 25. výročí. máme Připravovaný název živého akčního filmu Resident EvilA Otevřená data beta pro střílečku Re: VerseA potvrzení od Capcomu o dalším pořadu Resident Evil, který přijde někdy v dubnu.

Na oslavu výročí série jsme se zeptali Největší loremaster pro Resident Evil Hrabat se v mnoha tajemstvích první hry – stojí za přečtení.

ICYMI, pokud si koupíte Stadia verze Resident Evil Village, dostanete také první vydání Z konzoly, která bude obsluhována, pokud si předobjednáte před 21. květnem „do vyprodání zásob“.

READ  Android 12: Lockscreen nyní používá Google Sans

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *