Canal+ oznamuje sublicenční smlouvy EPL na Slovensku a v České republice

Canal+ uzavřel sublicenční smlouvy se třemi operátory na Slovensku a v České republice na provozování Premier League.

Před novou sezónou Canal + potvrdil smlouvy se Slovakia Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Czech Republic na vysílání všech 380 zápasů na nově vytvořeném Canal + Sport.

Tříletá dohoda umožní divákům na Slovensku a v České republice přístup k více než 1000 exkluzivních fotbalových přenosů.

Berk Ozil, generální ředitel SPI International, nyní součástí Canal + Group, odpovědný za B2B distribuci produktů Canal + v rámci teritoria, řekl: „Značka Canal + bude na českém a slovenském trhu debutovat s velkou vervou. Naše partnerství se Slovakia Telekom a DIGI Slovakia a T-Mobile Czech Republic pro více diváků Získejte přístup ke skvělému obsahu z anglické Premier League i našim stávajícím divákům Skylink a Freesat.

Canal+ bude nadále vylepšovat svou nabídku obsahu, kterou vylepšíme o další produkty dodávané v balíčku od SPI a distribuované prostřednictvím partnerství, což divákům umožní vychutnat si skvělé produkty. Ladislav Řeháček a jeho tým odvedli skvělou práci a vytvořili Canal + Sport, který nabízí vysoce kvalitní produkty, které pozvednou váš divácký zážitek v Premier League. Děkujeme všem našim partnerům, se kterými jsme na této dohodě spolupracovali.“

READ  Obrození republiky a učenci

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.