Canada Visa Online pro Švýcarsko, Norsko, Česko a Chorvatsko

tisková zpráva

Zveřejněno 25. ledna 2023

Kanadské vízum pro švýcarské občany

Rozsah přírodních krás Kanady, od hor a ledovců po jezera a odlehlé lesy, nemá na světě téměř obdoby. Ale přitažlivost Kanady není jen o přírodě. Kanada má čistá, bezpečná, přátelská a multikulturní města. Švýcaři mohou požádat o vízum k návštěvě Kanady. Ne všichni občané Švýcarska však potřebují vízum. Protože krátkodobí návštěvníci využívají osvobození od vízové ​​povinnosti. Švýcarští občané spolu s 57 dalšími národnostmi jsou osvobozeni od žádosti o kanadské vízum. Pokud však do země vstupujete letecky, musíte před odletem požádat o kanadský ETA. Švýcarští občané musí při cestě do Kanady požádat o elektronickou cestovní autorizaci (eTA). Kanadské úřady zavedly eTA v roce 2015, aby předem prověřily zahraniční návštěvníky země a urychlily proces podávání žádostí. Švýcarští občané musí požádat o kanadské vízum eTA, aby mohli vstoupit do Kanady za turistickými, obchodními, dopravními nebo lékařskými účely. Žadatelé mohou vstoupit do Kanady několikrát během pětiletého období a může jim být povolen pobyt po dobu až šesti měsíců na každou návštěvu. Po schválení pro švýcarské občany se eTA elektronicky připojí k pasu žadatele. O eTA můžete požádat online odkudkoli na světě pomocí stolního počítače, tabletu nebo mobilního zařízení. Autorizace je rychlá a snadná a je zasílána bezpečně a elektronicky na e-mailovou adresu žadatele.

Jaké jsou požadavky na ETA v Kanadě?

 • Cestovní pas – Všichni žadatelé, kteří chtějí získat Kanadský ETA, musí být držiteli pasu. Před podáním žádosti si však zkontrolujte datum vypršení platnosti vašeho pasu, protože musí být platný alespoň 6 měsíců od data příjezdu do Kanady.
 • E-mailová adresa – Když je kanadský ETA elektronicky připojen k vašemu pasu, obdržíte kopii autorizace e-mailem ve formátu PDF. Nepotřebujete mít fyzickou kopii, ale v případě potřeby si ji můžete vytisknout.
 • Platební metody – Můžete použít kreditní nebo debetní kartu a PayPal je platná platební metoda.
READ  Liga mistrů České republiky ve fotbale | Národní sport

Kanadské vízum pro norské občany

Všichni norští cestovatelé potřebují před legálním vstupem do země kanadské vízum. Norští občané musí požádat o kanadské vízum eTA pro všeobecné turistické, obchodní, tranzitní nebo krátkodobé lékařské účely (méně než 90 dní). Norové, kteří plánují zůstat v Kanadě až 180 dní, mohou požádat o bezvízový styk pomocí jednoduchého online formuláře žádosti eTA. Norští občané cestující do Kanady musí před vstupem do země získat cestovní povolení. Od té doby, co kanadská vláda v roce 2016 zavedla systém elektronické cestovní autorizace (eTA), se proces výrazně zjednodušil. Schválený eTA pro Norsko je povolení pro více vstupů. Po vydání je kanadské elektronické povolení automaticky připojeno k cestovnímu pasu. Kanadský eTA je platný po dobu pěti let nebo do vypršení platnosti souvisejícího pasu, podle toho, co nastane dříve. Nyní je možné získat výjimku z kanadského eVisa z Norska výhradně prostřednictvím jednoduché online aplikace eTA, čímž odpadá nutnost osobně zažádat o cestovní povolení na kanadské velvyslanectví nebo konzulát.

Jaké dokumenty jsou nutné k podání žádosti?

 • Cestovní pas – Všichni žadatelé, kteří chtějí získat Kanadský ETA, musí být držiteli pasu. Před podáním žádosti si však zkontrolujte datum vypršení platnosti vašeho cestovního pasu, protože musí zůstat platný po dobu nejméně dalších 6 měsíců od data příjezdu do Kanady.
 • E-mailová adresa – Když je k vašemu pasu elektronicky připojeno kanadské ETA, obdržíte kopii autorizace e-mailem ve formátu PDF. Nepotřebujete mít fyzickou kopii, ale v případě potřeby si ji můžete vytisknout.
 • Platební metody – K úhradě poplatku eTA můžete použít kreditní/debetní kartu nebo účet PayPal.

Kanadské vízum pro české občany

Čeští občané musí žádat o kanadské vízum eTA pro návštěvy do 90 dnů za účelem turistiky, obchodu, tranzitu nebo zdravotních důvodů. Kanadská vláda zavedla toto online zrušení vízové ​​povinnosti pro vybrané země v roce 2015. Čeští občané patří mezi státní příslušníky osvobozené od vízové ​​povinnosti k návštěvě Kanady za účelem turistiky, podnikání nebo jednoduchého tranzitu na cestě do jiné destinace. Občané České republiky cestující do Kanady mají nárok na vstup do země s kanadskou eTA (Electronic Travel Authorization). Kanadská eTA je platná online cestovní autorizace. Platí 5 let a umožňuje českým občanům pobyt maximálně 6 měsíců při každé návštěvě. Toto povolení ke vstupu je k dispozici prostřednictvím online formuláře žádosti, který lze vyplnit během několika minut.

READ  Petra Kvitová: Česká hvězda říká, že nemá „více ambicí“ než French Open

Kanadská vízová povinnost pro české občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o Kanadské eTA.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za Kanadu eTA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem Canada eTA do jejich e-mailové schránky.

Kanadské vízum z Chorvatska

Kanadská vláda zveřejnila seznam občanů, kteří mohou vstoupit do země bez trvalého víza. Chorvaté patří mezi občany bez vízové ​​povinnosti, kteří mohou cestovat do Kanady a požádat o kanadské eTA. Kanadská vláda zavedla v roce 2016 kanadské eTA (Electronic Travel Authorization), aby usnadnila vstup zahraničním návštěvníkům. Občané Chorvatska musí požádat o kanadské vízum eTA pro krátkodobý vstup do Kanady za obecným turistickým, obchodním, tranzitním nebo lékařským účelem. Jedná se o online cestovní povolení. Platí 5 let a umožňuje vícenásobné vstupy pro chorvatské občany až na 6 měsíců na návštěvu. Držitelé chorvatského pasu mohou požádat o kanadské eTA z pohodlí svého domova nebo kanceláře prostřednictvím online formuláře žádosti. Celý proces od začátku do konce trvá méně než 30 minut.

Kanadské požadavky ETA pro Chorvaty

 • Držte biometrický pas kompatibilní s eTA pro Kanadu
 • Platná e-mailová adresa pro příjem eTA do jejich e-mailové schránky.
 • K platbě za eTA můžete použít debetní nebo kreditní kartu.

Kanadské vízum z češtiny

Občané České republiky cestující do Kanady mají nárok na vstup do země s kanadskou eTA (Electronic Travel Authorization). Čeští státní příslušníci patří mezi státní příslušníky osvobozené od vízové ​​povinnosti pro cesty do Kanady při cestě do jiné destinace za účelem turistiky, podnikání nebo jednoduchého tranzitu. Kanadská eTA je platná online cestovní autorizace. Čeští občané musí žádat o kanadské vízum eTA pro návštěvy do 90 dnů za účelem turistiky, obchodu, tranzitu nebo zdravotních důvodů. Kanadská vláda zavedla toto online zrušení vízové ​​povinnosti pro vybrané země v roce 2015. Platí 5 let a umožňuje českým občanům pobyt maximálně 6 měsíců při každé návštěvě. Toto povolení ke vstupu je k dispozici prostřednictvím online formuláře žádosti, který lze vyplnit během několika minut.

READ  🇨🇿 Česká republika vyhrává Eurovizi mladých hudebníků 2022

Kanadská vízová povinnost pro české občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o Kanadské eTA.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za Kanadu eTA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem Canada eTA do jejich e-mailové schránky.

Mediální komunikace
Jméno společnosti: Kanadský důstojník
Kontaktní osoba: Slavný Thomas Rustam
E-mailem: Poslat email
Telefon: +30 21 0721 6227
Adresa:č.3, Glendous Street
Město: Athéna
Země: Řecko
Webová stránka: www.canada-visa-online.org/el/visa/

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *