Cagney Clio urval vedení, když se Soria dostal do problémů

sobota | 27. srpna 2022

Giorgio Cagney je připraven získat své první vítězství v Clio Trophy Doksport WRT s pohodlným vedením v Baram Czech Rally Slin později v sobotu.

Když první vedoucí Paolo Soria propadl v RZ3 o více než dvě minuty s podhuštěnou pravou přední pneumatikou, italský jezdec se dostal do čela časových výkazů série Renault Clio Rally5.

Cagney byl od této chvíle nezpochybnitelný a postupně se posunul o 23,2 sekundy před přes noc druhého Španěla Sergia Fuentese.

Patrik Herzick skončil celkově čtvrtý, téměř minutu za Fuentesem, zatímco Soria se dal dohromady, aby získal několik etapových vítězství.

Soria je na titul roztomilá, i když dává pěsti

Navzdory tomu, že na celkové páté místo ztratil Soria 2 minuty 8,4 sekundy, potřeboval k zisku titulu pouze šestý nebo lepší. Pokud se nic nezmění, je v nejlepší pozici pro převzetí koruny v neděli.

Turecký jezdec Emre Hasbe zaokrouhlil průběžné pořadí, zatímco Andrea Mazzocchi vypadl ze sporu o několik kilometrů v úvodním testu na Březové.


  • Kompletní zpravodajství z Barum Czech Rally Zlín je k dispozici živě na WRC+ TadyVysílejte každou jeho fázi tak, jak se děje, včetně klíčových rozhovorů, funkcí a expertních analýz ze servisního parku.

READ  Podrobnosti o vízech na Nový Zéland pro irské a české občany

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *