Byl vydán neoficiální port Nintendo Switch pro Grand Theft Auto Vice City

Nyní je tu něco zajímavého pro fanoušky GTA, kteří vlastní upravený Switch – byl vydán port Grand Theft Auto Vice City Nintendo Switch.

minulý rok, Informovali jsme, že port Grand Theft Auto III je neoficiální Vydáno pro platformu Nintendo Hybrid. Rychle vpřed o rok a nyní máme neoficiální port jedné z nejlepších splátek GTA, 2002 Grand Theft Auto: Vice City.

Take-Two: „Jsme velmi optimističtí“ ohledně Nintendo Switch a „velmi podporujeme Nintendo“

To znamená, že zájemci budou potřebovat upravený Nintendo Switch, aby mohli provozovat tento port, a přestože nebudeme poskytovat další informace o modu platformy Nintendo, chtěli jsme tuto skvělou zprávu pro fanoušky GTA. Aby bylo možné přenést port na přepínač, tým za projektem zpětně vytvořil zdrojový kód pro GTA III a GTA VC. Další informace o tom, jak si hru stáhnout a nainstalovat, najdete v Githubu pro vyhledávač Vice City Nintendo Switch.

Předchozí porty GTA III a Vice City byly odstraněny na základě žádosti DMCA. Naštěstí se nyní zdá, že porty byly obnoveny.

Video ze hry běžící na platformě Nintendo Najdete jej zde.

Grand Theft Auto: Vice City byl původně vydán pro PlayStation 2 v roce 2002. Hra byla později vydána také pro Xbox, PC a inteligentní zařízení.

Sam Houser, výkonný producent série Grand Theft Auto a prezident Rockstar Games, uvedl v roce 2002: „Úspěch hry Grand Theft Auto 3 nás velmi pochválil, ale také nesmírně motivoval. Práce, kterou v současné době provádí náš vývoj a výroba týmy v Edinburghu a New Yorku, půjde nad rámec loňského úsilí, protože jsme se zaměřili na poskytování revolučnějšího herního zážitku. To se projeví na velikosti hry, rozsahu hry, míře svobody hráče, kvalita výrobní hodnoty a důležitý smysl pro styl. “

READ  Trailer k aktualizaci Monster Hunter 2: Wings of Ruin 1.3.0, Podrobnosti

Les Benzies, který byl producentem her Grand Theft Auto, poznamenal: „I když se vývoj hry, která překoná hru Grand Theft Auto 3, může zdát náročnou, náš dosavadní pokrok ve Vice City mě velmi přesvědčuje o naší schopnosti podat opravdovou hru. „Inovativní hra.“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *